+ Reageer op onderwerp
Pagina 3 van 26 EersteEerste 1 2 3 4 5 8 13 23 ... LaatsteLaatste
Resultaten 31 tot 45 van 380
    ~Afilli Mod~ Avatar van Ptvtsz
    Status
    Geslacht
    Vrouw
    Reacties
    11.170
    Citaat Geplaatst door Isimsiz Bekijk reactie
    canin mi sIkIliyor yine adresini verde br ara pasaportumun kopyasini yapip sana yollayayim..Bak bakalim geboorteplaats ne yaziyor orda..
    Haha, alemsin sende Dogrulari var fakat gercekten Yalan konusanlarida var. Hernekadar ne gerek duyduklarini anlamasamda. Ach joh.. ieder zn eigen komplex
    Laatst gewijzigd door Ptvtsz: 24-10-2007 om 11:58
    Umud; Sen gelecek adina yasanan bir düssün!
    Bu seferki zorlama degil, Seni Seviyorum!

Affet Ya Rabb.. Avatar van Isimsiz
    Status
    Geslacht
    Vrouw
    Reacties
    12.025
    Citaat Geplaatst door Ptvtsz Bekijk reactie
    Haha, alemsin sende Dogrulari var fakat gercekten Yalan konusanlarida var. Hernekadar ne gerek duyduklarini anlamasamda. Ach joh.. ieder zn eigen komplex
    Alem miyim gercekten? Was dat een complimentje ? Utandirdin simdi beni kiz Ilk defa bir patavatsizlik etmedin yok kiz even serieus bazi insanlar ustlerine vazife olmayan konularda yorum yapiyorlar..Izmirli yada degil,sana ne? Dogum kutugu cikartip vereyim mi?Ne oluyor yani?Hani biri neden Izmirliyim dye yalan soylesin ki?Izmirli olunca insanin boyu mu uzuyor..? Zaman zaman izmirli oldugum icin utaniyorum bile..Adamin dedigine bak be..Pehhh...
    Laatst gewijzigd door Isimsiz: 24-10-2007 om 12:37

"Ben beni biraktigim zaman, Sen beni birakma Ya Rabbim!"

Izmirli Avatar van Chunkstar
    Status
    Geslacht
    Vrouw
    Reacties
    41.773
    Isimsiz izmirin neresindensin?
    Degene die zegt wat hij wil, hoort datgene wat hij niet wil.

Status
    Geslacht
    Vrouw
    Reacties
    12.025
    Citaat Geplaatst door Chunkstar Bekijk reactie
    Isimsiz izmirin neresindensin?
    Kemalpasaya bagli bir koyden en sirinyer,daar bij sevgiyolu in de buurt.. O koyde dogdum ama sirinyere gideriz genelde beetje vaag maar sonucta ikiside izmirde..Sen neresindensin?

Status
    Geslacht
    Vrouw
    Reacties
    41.773
    Kemalpasaya bagli bir koyden en sirinyer,daar bij sevgiyolu in de buurt.. O koyde dogdum ama sirinyere gideriz genelde beetje vaag maar sonucta ikiside izmirde..Sen neresindensin?

Hatay Altintastan. Hani metroya bindiginden duyarsin ya BU metro Üçyol yönüne gider dan zit je richting mij . Dedemin kardesleride Bornova,Sirinyer ve KSK ( atakente oturuyorlar).

Status
    Geslacht
    Vrouw
    Reacties
    12.025
    Hatay Altintastan. Hani metroya bindiginden duyarsin ya BU metro Üçyol yönüne gider dan zit je richting mij . Dedemin kardesleride Bornova,Sirinyer ve KSK ( atakente oturuyorlar).
    Izmirde hic metroya binmedim ki Babam sag olsun hic gerek kalmadi..Oja 1 keertje toen ik met me nicht naar kemeralti ging hadden we wel de bus gepakt..Maar metroya hic binmedim

Status
    Geslacht
    Vrouw
    Reacties
    41.773
    Izmirde hic metroya binmedim ki Babam sag olsun hic gerek kalmadi..Oja 1 keertje toen ik met me nicht naar kemeralti ging hadden we wel de bus gepakt..Maar metroya hic binmedim

Ik pak altijd de metro of de taxi. Je vind bijna geen parkeerplek in Alsancak en aangezien de taxi ook niet bepaald duur is.

Kemeralti vind ik niks aan alleen maar schreeuwende mensen loei druk. Ik ga liever naar Alsancak, Ksk, Hatay cadd en poligon om te winkelen .

Status
    Geslacht
    Vrouw
    Reacties
    12.025
    Ik pak altijd de metro of de taxi. Je vind bijna geen parkeerplek in Alsancak en aangezien de taxi ook niet bepaald duur is.

Kemeralti vind ik niks aan alleen maar schreeuwende mensen loei druk. Ik ga liever naar Alsancak, Ksk, Hatay cadd en poligon om te winkelen .
    Jaa Alsancak is ook heel leuk klopt babamin orda bir burosu var dus orayada cok gidip geliyoruz ,ik vind het daar echt heel leuk ,het is niet te druk en ze hebben er hele leuke winkels.. Maar parkeerplek var ya bir suru orda ,istemedigin kadar hemde.. En bij kemeralti in de buurt heb je ook leuke plekken,was er dit jaar heen gegaan met me nicht iste deniz kenari bir yere goturmustu op loopafstand,je kon zitten om wat te drinken en uitzicht was prachtig!

Status
    Geslacht
    Vrouw
    Reacties
    41.773
    Jaa Alsancak is ook heel leuk klopt babamin orda bir burosu var dus orayada cok gidip geliyoruz ,ik vind het daar echt heel leuk ,het is niet te druk en ze hebben er hele leuke winkels.. Maar parkeerplek var ya bir suru orda ,istemedigin kadar hemde.. En bij kemeralti in de buurt heb je ook leuke plekken,was er dit jaar heen gegaan met me nicht iste deniz kenari bir yere goturmustu op loopafstand,je kon zitten om wat te drinken en uitzicht was prachtig!

Ilk defa birisinden duyuyorum kolay parkyeri bulundugunu Alsancak pasaport/kemeralti civarinda seneye seni yanima gotureyim ozaman arabayla gidersem sansli gelirsin belki. Izmirde en sevdigim Dukkan Jan Rasco Jr hemen hemen tum kiyafetlerimi ordan alirim. Kordon/pasaportun orasinda oturmak guzel oluyor dimi hele aksamlari :).

Status
    Geslacht
    Vrouw
    Reacties
    12.025
    Ilk defa birisinden duyuyorum kolay parkyeri bulundugunu Alsancak pasaport/kemeralti civarinda seneye seni yanima gotureyim ozaman arabayla gidersem sansli gelirsin belki. Izmirde en sevdigim Dukkan Jan Rasco Jr hemen hemen tum kiyafetlerimi ordan alirim. Kordon/pasaportun orasinda oturmak guzel oluyor dimi hele aksamlari :).
    Tamam seneye birlikte gideriz babam buluyor her gittigimizde, buronun hemen karsisinda bir park yeri var oraya koyuyor.. Caddenin isminide bilmiyorum ki soyleyeyim.. Pff.. Euhmmm...Migros var yakinlarinda?: $ en dershaneler bir suru? : $ is in de straat van gokkusagi fm ?er was een winkel waar ze hele leuke kleding hadden ik kom nu echt niet op die naam maar is best goor .. Gar miydi?Pasaj miydi? Ik moet het echt even aan me vader vragen of zo amma unutkan olmusum yaa

Status
    Geslacht
    Vrouw
    Reacties
    41.773
    Tamam seneye birlikte gideriz babam buluyor her gittigimizde, buronun hemen karsisinda bir park yeri var oraya koyuyor.. Caddenin isminide bilmiyorum ki soyleyeyim.. Pff.. Euhmmm...Migros var yakinlarinda?: $ en dershaneler bir suru? : $ is in de straat van gokkusagi fm ?er was een winkel waar ze hele leuke kleding hadden ik kom nu echt niet op die naam maar is best goor .. Gar miydi?Pasaj miydi? Ik moet het echt even aan me vader vragen of zo amma unutkan olmusum yaa

Jeton simdi dustu bij de kant van Migross heb je ook zo een overdekte hal met allemaal groothandels die tassen,schoenen,schoolkleding etc verkopen. Oraya hic parkyeri bakmaya gitmemistik alleen bij Konak Piere, Hotel Konak en bij Pasaport. gezeriz seneye neden olmasin bende sana favori dukkanim J. Rasco Jr gosteririm .

Independent ^ Avatar van TaTLiB3L4--
    Status
    Geslacht
    Vrouw
    Reacties
    46.047
    hier nog 1tje !!
    Çapulcu .

Banned
    Status
    özgür irade'nin baslayip kader'in bittigi yer
    Geslacht
    Man
    Reacties
    7.367
    Dat is zielig. Waarom zou je je schamen voor waar je werkelijk vandaan komt.
    Dit zou je aan de topicopenster moeten vragen.

Banned
    Status
    özgür irade'nin baslayip kader'in bittigi yer
    Geslacht
    Man
    Reacties
    7.367
    canin mi sIkIliyor yine adresini verde br ara pasaportumun kopyasini yapip sana yollayayim..Bak bakalim geboorteplaats ne yaziyor orda..
    mijn geboorteplaats is Nederland (dorpje), maar ik ben geen Nederlander.

Status
    Geslacht
    Vrouw
    Reacties
    41.773
    Citaat Geplaatst door ADNAN Bekijk reactie
    Dit zou je aan de topicopenster moeten vragen.

.

Sen nerelisin?

Bookmarks

Bookmarks

Berichtregels