+ Reageer op onderwerp
Pagina 12 van 12 EersteEerste ... 2 7 10 11 12
Resultaten 166 tot 176 van 176
    Belofte
    Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    742
    Fetöcü kafir gogo22 defol ulan piç evladi sen fetöcü kafir kilicdaroglunun cüküyle gerdeğe girmeye devam et ermeni rum tohumu seni. Zaten sana uyanda o, çomar yobaz. Bari kafasini iyi tut yanlis delige sokmasin o kafayla bu isi beceremez. Birde sen intihar etsen çok iyi olacak domuz geert wildersin köpegi seni.

Belofte
    Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    1.253
    Fetöcü kafir serkanatak defol ulan piç evladi sen fetöcü kafir kilicdaroglunun cüküyle gerdeğe girmeye devam et ermeni rum tohumu seni. Zaten sana uyanda o, çomar yobaz. Bari kafasini iyi tut yanlis delige sokmasin o kafayla bu isi beceremez. Birde sen intihar etsen çok iyi olacak domuz geert wildersin köpegi seni.

Belofte
    Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    742
    Fetöcü kafir gogo22 defol ulan piç evladi sen fetöcü kafir kilicdaroglunun cüküyle gerdeğe girmeye devam et ermeni rum tohumu seni. Zaten sana uyanda o, çomar yobaz. Bari kafasini iyi tut yanlis delige sokmasin o kafayla bu isi beceremez. Birde sen intihar etsen çok iyi olacak domuz geert wildersin köpegi seni

realbeyefendi Avatar van Beyefendi
    Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    13.410
    Citaat Geplaatst door GoGo22 Bekijk reactie
    Bol keseden saçmala, belki bir iki cümlen tutar diye mı uğraşıyorsun? Konu hangi ülkede yaşanıyor? Bana ne Hollanda’da olan intihar vakkaları, sende ona ayrı konu açarsın orda istediğini yazar paylaşırsın.

Burda Türkiye’nin gerçekleri, yani senin A-haber, cnn türk, sabah, ak-İT gibi medya kuruluşlarda göremeyeceğin haberleri paylaşıyorum. Bu zoruna gidiyor belli, o yüzden sen hiç kendini zorlama. Aç yandaş medya kanallarını ordan izle Türkiyenin ekonomik şahlandığını, amerikaya kafa tuttuğumuzu, dünyayı dize getirdiğimizi ha bide en önemlisi organik hoşaf üretimde altın çağımızı yaşadığımızı.

Defol lan foseptik çukur....
    Hollandada daha çok intihar olayları oluyor, Türkiye ile kıyaslaştırırsan. Neden?
    Türkiye acaba daha mı insancıl?
    All my life!
    bitti bitti chp bitti

Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    13.410
    hahaha
    Güldüğüme bakmayın. Aslında çok üzgünüm ve kızgınım, ne kadarda belli etmesem.
    All my life!
    bitti bitti chp bitti

Belofte
    Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    1.253
    Citaat Geplaatst door Beyefendi Bekijk reactie
    Hollandada daha çok intihar olayları oluyor, Türkiye ile kıyaslaştırırsan. Neden?
    Türkiye acaba daha mı insancıl?
    Okudugunu anlama kabiliyetin mi yok senin?

Belofte
    Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    1.253

Utanma duyguları filan kalmamış la bunlarda neymiş Gambiya filan neymiş İskandinavya lan burası Türkiye lan yazarkasa fırlatmayı 20 senedir dilinizden düşürmediniz !!!

Belofte
    Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    742
    Fetöcü kafir gogo22 defol ulan piç evladi sen fetöcü kafir kilicdaroglunun cüküyle gerdeğe girmeye devam et ermeni rum tohumu seni. Zaten sana uyanda o, çomar yobaz. Bari kafasini iyi tut yanlis delige sokmasin o kafayla bu isi beceremez. Birde sen intihar etsen çok iyi olacak domuz geert wildersin utanmaz köpegi seni

Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    13.410
    Citaat Geplaatst door GoGo22 Bekijk reactie
    Okudugunu anlama kabiliyetin mi yok senin?
    Dediğim gibi, Hollanda'da gerçekleşen intiharları neden es geçiyorsun. Bunlar insan değil mi. Benim komşum intihar edecek Amsterdam'da, ama ben bunu görmemezlikten geleceğim ve Türkiye'de gerçekleşen intiharlara tepki vereceğim. Hiç mantıklı değil hiç.
    Gözlerinde bir sorun mu var? Hani olur ya, yakını göremezsin, bulanık görürsün falan filan.
    All my life!
    bitti bitti chp bitti

Belofte
    Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    1.253
    Citaat Geplaatst door Beyefendi Bekijk reactie
    Dediğim gibi, Hollanda'da gerçekleşen intiharları neden es geçiyorsun. Bunlar insan değil mi. Benim komşum intihar edecek Amsterdam'da, ama ben bunu görmemezlikten geleceğim ve Türkiye'de gerçekleşen intiharlara tepki vereceğim. Hiç mantıklı değil hiç.
    Gözlerinde bir sorun mu var? Hani olur ya, yakını göremezsin, bulanık görürsün falan filan.
    Sanki bu sürüngeni tanımasak mantıkı düşünebileciğini sanacağız. hee hee, ayrı konu aç orda sen kendi kendine mantıklı tartış bakalım.

Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    13.410
    tmm ben mantıklı düşünemiyorum ve topiğinden çekiliyorum. Tactical retreat yapıyorum
    Hepinize keyifli neşeli bol sohbetli günler dilerim.
    All my life!
    bitti bitti chp bitti

Bookmarks

Bookmarks

Berichtregels