+ Reageer op onderwerp
Pagina 1 van 2 1 2 LaatsteLaatste
Resultaten 1 tot 15 van 27
    Amateur
    Status
    Geslacht
    Vrouw
    Reacties
    77

Hoe kan je aan een meisje zien dat ze nog maagd is?

Schrik niet! Het was alleen om je aandacht te trekken!
    In mijn opleiding krijgen we cursussen die te maken hebben met biologie, en voornamelijk over het menselijk lichaam. Natuurlijk komt ook meteen het seksueel onderwerp naar boven.
    Wat ik heb onderzocht (meerdere wetenschappelijke artikelen gelezen afkomstig van NL en TR), is dat het maagdenvlies bestaat, alleen omvat het niet je vaginamond. Logisch, want hoe zou je ongesteldheidsbloed naar buiten kunnen komen?
    Ik heb verhalen gehoord van mijn vriendinnen dat hun moeders naar de dokter gingen om te onderzoeken of ze nog maagd waren!
    Nu vraag ik aan jullie: geloven jullie in de maagdenvlies?
    Ik zou jullie standpunten wel willen weten!

Belofte Avatar van Nymphaea
    Status
    Geslacht
    Vrouw
    Reacties
    1.011

Of een meisje wel of niet gaat bloeden tijdens het eerste coïtus hangt ervan af wat voor soort vagina ingang ze heeft.
    Omdat er heel veel waarde wordt gehecht aan maagdelijkheid worden zelfs in bepaalde culturen vrouwen besnijden of wordt de vagina helemaal dichtgenaaid. Weg ermee.
    https://www.amnesty.nl/encyclopedie/...-mensenrechten.

Belofte
    Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    1.026
    Afspraak artsen: geen hersteloperatie maagdenvlies meer in Nederland.

https://www.ad.nl/binnenland/afspraa...land~abc714c2/

Status
    Geslacht
    Vrouw
    Reacties
    1.011
    @Sercesme Sana bir soru;
    Bekaret dogu kulturuyle yetismis erkekler icin nicin onemli???
    Ya da gercekten onemli midir???

Benim iki arkadasimin erkek kardesleri genc kizlarla evlenip, genc kizlari cocuklu daha atesli sevisen kadinlar icin biraktilar.

Ortada bekaret onemli yalani dolasiyor.
    Erkeklerin kalbine giden yol midesinden gecmiyor ki oyle olsaydi ben suanda yalniz olmazdim.
    Erkegin kalbine giden yol yatagindan geciyor. En iyi, en atesli sevisen kadin erkegi kapiyor ve kendisine bagliyor.

Status
    Geslacht
    Vrouw
    Reacties
    1.011
    Masturbasyon yaparkende parmak yanlislikla alt tarafa kayarsada bozulabilir ''bekaret''...

Status
    Geslacht
    Vrouw
    Reacties
    1.011
    Her 10 kadından biri cinsel ilişki sırasında acı çekiyor

https://www.bbc.com/turkce/haberler-38743315

Status
    Geslacht
    Vrouw
    Reacties
    1.011

Status
    Geslacht
    Vrouw
    Reacties
    1.011
    Haydar Dümen 90-95 Yaş Arasında Seks Kalitesinin En Yüksek Seviyede Olduğunu Söyledi
    https://onedio.com/haber/haydar-dume...birakti-894849

Hzr. BlackDavit Avatar van BlackDavit
    Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    23.862
    Muhammed kendi seks hayatını doruğa cıkarmak için ayet uydurduğu gibi Haydar Dümen moruğu kendini kurtarma peşinde.

Araştırmalara göre en iyi yaş 45/60 arası.
    naber fetöcü selamlar.

Status
    Geslacht
    Vrouw
    Reacties
    1.011
    Haydar Dümen ile ilgili linki zaten komiklik olsun diye paylastim :-)

Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    23.862
    Haydar dümeni severim.
    Onun yaptığı işi yapmak isterdim yani profosionel olarak
    naber fetöcü selamlar.

Belofte
    Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    1.026
    Citaat Geplaatst door Nymphaea Bekijk reactie
    @Sercesme Sana bir soru;
    Bekaret dogu kulturuyle yetismis erkekler icin nicin onemli???
    Ya da gercekten onemli midir???

Benim iki arkadasimin erkek kardesleri genc kizlarla evlenip, genc kizlari cocuklu daha atesli sevisen kadinlar icin biraktilar.

Ortada bekaret onemli yalani dolasiyor.
    Erkeklerin kalbine giden yol midesinden gecmiyor ki oyle olsaydi ben suanda yalniz olmazdim.
    Erkegin kalbine giden yol yatagindan geciyor. En iyi, en atesli sevisen kadin erkegi kapiyor ve kendisine bagliyor.
    Genç eşlerini, sırf daha iyi seviştikleri için yaşlı çocuklu dul kadınlar için bırakmamışlardır. bilmediğin başka sebepleri olabilir. Sadece sevişmek için (çocuklu) dul kadınlar "ideal"dir ilkesiyle fuckbuddy olabilirler... resmi nikah kıydıysalar başka.. ama sanmıyorum. En fazla imam nikâhı olabilir, o da belki.

Senin verdiğin örnekten ziyade
    (Türk)Erkeklerin çoğu eğlenilecek(sevişmelik) kız ve evlenilecek kız diye keskin ayrım yapıyorlar. bunu hesaba katmalısın. Her yüzüne gülen, hoşlanan sana saygi duyduğu anlamına gelmiyor! Erkeklerin çoğu zaten böyle... hele bir de karşındaki AKP'li çomar ise kaçarı yok... emin olabilirsin.

Belirli yaşı geçtikten sonra bekaretin önemi azalarak yok oluyor. 30-40 yaşına gelip bakire eş aramak zaten saçma. O yaşlara gelip bakire kalan normal/sağlıklı değildir.

Amaaa burda 'suç' varsa hepsini erkeklere yükledik. Ki bu da adil değil. Çünkü sonuçta kararı veren yine kadının kendisi...kadin istemezse olmaz, ve kadın kendi yanlış şecimleri veya azgınliğı yüzünden "erkeklerin hepsi şöyle böyle" diye kendini kandırmamalı.

Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    23.862
    Yıllardır hep benim libidomdan faydalanan kadınlara hakkımı helal ediyorum
    naber fetöcü selamlar.

Status
    Geslacht
    Vrouw
    Reacties
    1.011
    Citaat Geplaatst door Sercesme Bekijk reactie
    Genç eşlerini, sırf daha iyi seviştikleri için yaşlı çocuklu dul kadınlar için bırakmamışlardır. bilmediğin başka sebepleri olabilir. Sadece sevişmek için (çocuklu) dul kadınlar "ideal"dir ilkesiyle fuckbuddy olabilirler... resmi nikah kıydıysalar başka.. ama sanmıyorum. En fazla imam nikâhı olabilir, o da belki.

Senin verdiğin örnekten ziyade
    (Türk)Erkeklerin çoğu eğlenilecek(sevişmelik) kız ve evlenilecek kız diye keskin ayrım yapıyorlar. bunu hesaba katmalısın. Her yüzüne gülen, hoşlanan sana saygi duyduğu anlamına gelmiyor! Erkeklerin çoğu zaten böyle... hele bir de karşındaki AKP'li çomar ise kaçarı yok... emin olabilirsin.

Belirli yaşı geçtikten sonra bekaretin önemi azalarak yok oluyor. 30-40 yaşına gelip bakire eş aramak zaten saçma. O yaşlara gelip bakire kalan normal/sağlıklı değildir.

Amaaa burda 'suç' varsa hepsini erkeklere yükledik. Ki bu da adil değil. Çünkü sonuçta kararı veren yine kadının kendisi...kadin istemezse olmaz, ve kadın kendi yanlış şecimleri veya azgınliğı yüzünden "erkeklerin hepsi şöyle böyle" diye kendini kandırmamalı.
    Boyle mi???

Evlenilecek kiz ile sevisilecek kiz ayrimi yapip ''asik erkek'' roluyle kizlarla sevisen erkekler de evlenecekleri zaman afiyetle bir guzel kazik yiyorlar iste bekaret onarimi yaptiran kizlardan...Bazende bekaretini kaybeden kizlar da kolay elde edebilecekleri erkekleri kandirip nikah yaptirip kendilerini ''aklayip'' birakiyorlar sonra...
    Ayrica oyle bir zamanda yasiyoruz ki artik kadinlarda sevisilecek erkek ile emek verilip evlenilebilecek erkek ayrimi yapiyorlar...
    Gercek hayattan bir orneklerle kapatacagim sozumu
    Cok yakisikli iki erkek akrabam evlendiklerinde bakire olan esleri tarafindan cocuklariyla birakilip baska erkekler icin terk edildiler... Demek ki bekaretle olmuyor bu isler...
    Bu sekilde bekarete onem verilmekten vazgecilmezse eger, kizlar erkeklere, erkekler de kizlara kazik atmaya devam edecekler...
    Bu kisir donguyu asmanin tek yolu bekarete onem vermemekten geciyor!!!

Ayrica bu sozlerim durust, iyi niyetli kiz,kadin ya da erkekleri kapsamiyor!!!

Status
    Geslacht
    Vrouw
    Reacties
    1.011
    Citaat Geplaatst door BlackDavit Bekijk reactie
    Haydar dümeni severim.
    Onun yaptığı işi yapmak isterdim yani profosionel olarak
    Henuz gec kalmis degilsin.
    Bu sene okumaya baslasan, 10 yil sonra ikinci Haydar Dumen olabilirsin ;-)

Bookmarks

Bookmarks

Berichtregels