+ Reageer op onderwerp
Pagina 2 van 2 EersteEerste 1 2
Resultaten 16 tot 25 van 25
    Amateur Avatar van R.T.Erdogan
    Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    393
    Bu fetö'cünun karin agrisi belli, Türkiye'nin kurulmasi.
    Kaynagi da Ingilizler.

Amateur
    Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    40
    Citaat Geplaatst door R.T.Erdogan Bekijk reactie
    Bu fetö'cünun karin agrisi belli, Türkiye'nin kurulmasi.
    Kaynagi da Ingilizler.
    Mustafa Kemal , ingilteren bir ajaniydi. Onlarin valisiydi. Dogal olarak ingiltere arsiflerini acmak gerek.

Belofte
    Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    543
    Citaat Geplaatst door R.T.Erdogan Bekijk reactie
    Batı eğitim ve bilimi esas alan birisini desteklemez, onlar Türkiye'nin başına din tüccarı Bop eşbaşkanı Tayyit gibi fetö'cü münafıkları getirirler.
    Atatürk Osmanlıyı ihanet içinde gördüğü için halk arasında ayaklanma başlattı. Çünkü o zaman ki Osmanlı yönetimi Sevr'i kabul etmişti.

Batı'nın sömürgesi olmak için cahil kalmak birincil şart, Atatürk bunu bildiği için halkın aydınlanma çağından geçmesini istiyordu.
    Din doğmalarıyla uyutulan, herşeyi Allah'tan ve dua'dan bekleyen bir halkın kalkınamayacağını biliyordu. Onun için Köy Enstitülerini kurdu.

Daha sonraki Amerikan yanlısı kukla yönetimler Atatürk'ün mirasını yok ettiler. Adnan Menderes Köy Enstitülerini kapatarak halkın cahil kalması yönünde tarihi adım atmıştır.
    Sensin münafık fetöcü cahil it seni.

Hzr. BlackDavit Avatar van BlackDavit
    Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    23.231
    Citaat Geplaatst door Applecurble Bekijk reactie
    Hayir alakasi yok ki. Tarihten önemi olan kisilerden bahsetmek gerek. Bana ne vahdettinden. O mi kurdu Turkiye'yi? Hayir kurmadi.

Turkiye'yi kurdurtan ingilteredir ve onlarin piyonu mustafa kemaldi. Kemalistler , tarih düsmani kaffirlerdir. Sirf o Turkiye'de ki koloni düzeni ile yazilmis tarihe inanirlar. Ingilterede de Turkiye'nin tarihi mevcut , kurtulus savasi fln hepsi dahil. Ancak Mustafa Kemalin bir vatan haini oldugu da onlarda mevcut. Bu ne hikmetse Turkiye'de yok. Ataturkun hainlikle dolu mektuplari Turkiye'de ki tarih kitaplarinda mevcut degil. Bu da iste koloni düzeninin bir parcasidir.

Turkiye'nin gercek tarihi bu yuzden yeniden yazilacaktir. Ancak bu kez tum belgeleri icerecek. Ingilterede ki tarih arsifleri de dahil edilecek.
    Ben öyle diyorsan ozaman elbette alakası var.

Tarihten kısa bir anektod.
    İkinci dünya savaşı sırasında İngilterede Chamberlainin başarızlığından sonra winston churchill tekrar başa getirildi. Tüm ingiliz halkı ve meclis ayaklandı çünkü ingiltere churchill döneminde tarihinin en büyük hezimetini yaşadı. Bu hezimet aynı zamanda emperyalizmin yaşadığı en ağır bozgundur çünkü sayemizde müttefiki oldukları Rusyada devrim yaşandı.
    Bide utanmadan cahilce herşeyin kurgu olduğunu iddia edebiliyorsunuz.

realbeyefendi Avatar van Beyefendi
    Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    13.109
    affedersiniz ama bence de
    öyle olmasaydı, sürekli blauwtjes oplopen yapmazdım diye düşünüyorum
    All my life!

Amateur
    Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    40
    Citaat Geplaatst door BlackDavit Bekijk reactie
    Ben öyle diyorsan ozaman elbette alakası var.

Tarihten kısa bir anektod.
    İkinci dünya savaşı sırasında İngilterede Chamberlainin başarızlığından sonra winston churchill tekrar başa getirildi. Tüm ingiliz halkı ve meclis ayaklandı çünkü ingiltere churchill döneminde tarihinin en büyük hezimetini yaşadı. Bu hezimet aynı zamanda emperyalizmin yaşadığı en ağır bozgundur çünkü sayemizde müttefiki oldukları Rusyada devrim yaşandı.
    Bide utanmadan cahilce herşeyin kurgu olduğunu iddia edebiliyorsunuz.
    Ben birinci dunya savasi hakkinda bahsediyorum. Birinci dunya savasi sonrasinda tüm Osmanli topraklari kolonize edildi, Turkiye dahil. Kahraman diye gösterdikleri mustafa kamal aslinda britanya idaresinde calisan bir vatan hainiydi.
    Tarih, iktidar için milletine ve ülkesine ihanet eden hainlerin aynasıdır.

Hzr. BlackDavit Avatar van BlackDavit
    Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    23.231
    Ben birinci dunya savasi hakkinda bahsediyorum. Birinci dunya savasi sonrasinda tüm Osmanli topraklari kolonize edildi, Turkiye dahil. Kahraman diye gösterdikleri mustafa kamal aslinda britanya idaresinde calisan bir vatan hainiydi.
    Harbi gerizekalisin sen.

Belofte
    Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    831
    Grieken en Armenen zijn gebruikt door de koloniale machten. Daarna gaf de wereldmacht Engeland , Istanbul gratis aan M.Kemal zonder 1 kogel af te vuren. Waarom? Omdat Mustafa Kemal een held moest worden zodat hij dictatoriale macht kon krijgen tot zijn dood. En dat is daarna ook gebeurt.

Je geeft alles en iedereen de schuld behalve de halfbekeerde gay sultans die je als kalief beschouwd?

Eerst zijn de Ottomanen en zodoende de islam en het kalifaat gebruikt-misbruikt. Waarom vertel je dit niet?

Amateur
    Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    40
    Tarih, iktidar için milletine ve ülkesine ihanet eden hainlerin aynasıdır.

Belofte
    Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    831

Ik ben het er zelf overigens niet mee eens!

Bookmarks

Bookmarks

Berichtregels