+ Reageer op onderwerp
Pagina 3 van 13 EersteEerste 1 2 3 4 5 8 ... LaatsteLaatste
Resultaten 31 tot 45 van 189

Onderwerp: Engste momenten !

Overtakeη ! Avatar van OmAcHy
    Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    4.112
    birgun yatarkan gece saat 3 bucukta dis kapiya birisi bi vuriyor, ama soyle boyle vurma degil sanki polis baskini mubarek.. ALLAAAAAAH !! diye bagiraraktan uyandim.. dedim o kim lan diye bi bagirdim. Ama nasil korktum, herkes korkmustu evin icinde sonra babam tabiki kapiya yaklasti.. bi bakti bizim komsuymus.. apartmanin keldiri yanginin icindeymiste onun icin bizim kapimizi calmis acil olarak
    MVP

Galatasaray
    Status
    Geslacht
    Vrouw
    Reacties
    17.455
    Citaat Geplaatst door OmAcHy Bekijk reactie
    birgun yatarkan gece saat 3 bucukta dis kapiya birisi bi vuriyor, ama soyle boyle vurma degil sanki polis baskini mubarek.. ALLAAAAAAH !! diye bagiraraktan uyandim.. dedim o kim lan diye bi bagirdim. Ama nasil korktum, herkes korkmustu evin icinde sonra babam tabiki kapiya yaklasti.. bi bakti bizim komsuymus.. apartmanin keldiri yanginin icindeymiste onun icin bizim kapimizi calmis acil olarak
    Hahaha oyle bi anlattinki sanki yangin cokta tinnmis gibi
    Hakuna Matata

Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    4.112
    Citaat Geplaatst door Disi_aslan Bekijk reactie
    Hahaha oyle bi anlattinki sanki yangin cokta tinnmis gibi
    hahahaha yok caniiim, yangini tirslamadik tabiki umrumuzdaydi, ondan sonra kahramanlik yaptim iste evi bosaltik falan filan derken uzun hikaye hihi
    MVP

Galatasaray
    Status
    Geslacht
    Vrouw
    Reacties
    17.455
    hahahaha yok caniiim, yangini tirslamadik tabiki umrumuzdaydi, ondan sonra kahramanlik yaptim iste evi bosaltik falan filan derken uzun hikaye hihi
    Hahaha vaay kahramanlik haa yok bide uykuya devam etseydin
    Hakuna Matata

Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    4.112
    Citaat Geplaatst door Disi_aslan Bekijk reactie
    Hahaha vaay kahramanlik haa yok bide uykuya devam etseydin
    zaten o gurultu patirtidan sonra ne uyku kaldiii nede kahramanlik dicemde ama o vardi tabiki
    MVP

Galatasaray
    Status
    Geslacht
    Vrouw
    Reacties
    17.455
    zaten o gurultu patirtidan sonra ne uyku kaldiii nede kahramanlik dicemde ama o vardi tabiki
    Hehehe
    Hakuna Matata

Premium Lid Avatar van IsimsizYozgatli
    Status
    Geslacht
    Vrouw
    Reacties
    1.669
    bikeresinde benim neef bize geldi,, kapiyi babam acti kapida konusuyorlardi, snr neef iceri girdi ve kapiyi kapatti..
    ben odamda yerde oturuyom telefonla ugresiyom.. bizim evde klik la minaatlar var dus birisi yuruse hoorje heel de tyd: ''cit cit cit'' gibi sesler.. ALLAG ALLAH dedim kendi kendime aldirmadim,, snr yine duydum yine duydum bu sefer gercekten korkmaya basladim.. biyandada dusundum acaba abimle neefim benimi korkutacaklar diye.. yavasca kalktim besmele cektim duami okuyom icimdem kapimi bi actim bisey yok.. yurudum lambayi actim asaga annemleri cagiracaktim bi baktim sim siyah kedi merdivenin ustune oturmus bana bakio ommmggg nasil bagirdim nasil abimin ustune kostum haberin yok.. kedide benim bagirmamla korktu asaga indi,, ordada annemler bagirdi haha
    Türkiye, Türklerindir.
    Türklerden hariç her insan ve her toplum, misafirimizdir. 'NOKTA'

uA Avatar van 70li
    Status
    Geslacht
    Vrouw
    Reacties
    11.266
    hahahaha , heb best veel enge momenten gehad.
    birinde 12 yasindaydim, annemgil misafirlige gitmislerdi ben ise evde kalmistim. kanallari karistiriyordum, korku filmi buldum ona bakmaya karar verdim. Sonra tam heyecanli yerinde filme oyle bi dalmisimki babamin iceri girdiginin farkinda bile degilim. Birden BÖÖÖÖÖÖÖÖÖ diye iceri girmezmi. yerimden sicradim, gewoon te erg. kalbim küt küt atiyordu. o gunu unutamam hic hahahaha.
    __
    bikerede arkadaslarla toplandik yine film bakiyoruz. HAHAHAHA hatirladikca cok guluyorum. herneyse bakiyoruz filme, hava karanlik. arkadasin tuin'dede licht var, als er iemand langs loopt gaat het licht aan. Opeens dat licht ging aan. Ik zo; tuin'de biri var. ik zie schaduw. vriendin zo; nee man kedidir. ik zo; hmm oke. takmadik herneyse. yine bakiyoruz. birden yine lamba acildi. en dit keer zag ik ECHT een mensen schaduw. ik zo; weet je zeker dat dat een kat is? zij zo ; ja ja. ik zo ; neolur neolmaz sen bana yinede bi oklava ver. Herneyse oklavayi getirdi verdi. Sonra lamba yine yandi, ve ben yine schaduw gordum. Ik zo ; su filmi bi pauze'ya koy. Vriendinnen zo; waarom dat? Ik zo ; siz bi koyun hele. Dus zij op pauze zetten. Ik stond op liep richting de tuindeur, gooide die open en schreeuwde kei hard van zo'n rare woordjes heks gibi. Oklavayi disari dogru salliyorum felan. Ama varya karsima birisi cikacak diye odum kopuyor. Laterna aksam obur arkadasi evine birakacaz met de fiets. Dordumuz bindik bisikletlere 2 fietsen 2 achterop. Bi gidiyoruz ama, nasil gidiyoruz. Birbirimizi korkutuyoruz felan. Ben oturuyordum iste bisikletin ustunde, arkama baktim en ik zag iemand met mes in de hand staan netzoals in die film die wij hadden gekeken. Korkudan bisikletten dustum resmen. Dit is echt globaal verteld, daha neler oldu HAHAHAHA.
    Bu arada filmin adi yeni aklima geldi, arkadasa sordum hemen; Halloween.
    Herneyse volgende dag kreeg ik te horen dat dat de neef was van de vriendin die daar woonde, hij wou ons laten schrikken. HAHAHAHAHAHAHAHAHA.
    Canim babam ♥

Premium Lid
    Status
    Geslacht
    Vrouw
    Reacties
    1.002
    Citaat Geplaatst door 70li Bekijk reactie
    hahahaha , heb best veel enge momenten gehad.
    birinde 12 yasindaydim, annemgil misafirlige gitmislerdi ben ise evde kalmistim. kanallari karistiriyordum, korku filmi buldum ona bakmaya karar verdim. Sonra tam heyecanli yerinde filme oyle bi dalmisimki babamin iceri girdiginin farkinda bile degilim. Birden BÖÖÖÖÖÖÖÖÖ diye iceri girmezmi. yerimden sicradim, gewoon te erg. kalbim küt küt atiyordu. o gunu unutamam hic hahahaha.
    __
    bikerede arkadaslarla toplandik yine film bakiyoruz. HAHAHAHA hatirladikca cok guluyorum. herneyse bakiyoruz filme, hava karanlik. arkadasin tuin'dede licht var, als er iemand langs loopt gaat het licht aan. Opeens dat licht ging aan. Ik zo; tuin'de biri var. ik zie schaduw. vriendin zo; nee man kedidir. ik zo; hmm oke. takmadik herneyse. yine bakiyoruz. birden yine lamba acildi. en dit keer zag ik ECHT een mensen schaduw. ik zo; weet je zeker dat dat een kat is? zij zo ; ja ja. ik zo ; neolur neolmaz sen bana yinede bi oklava ver. Herneyse oklavayi getirdi verdi. Sonra lamba yine yandi, ve ben yine schaduw gordum. Ik zo ; su filmi bi pauze'ya koy. Vriendinnen zo; waarom dat? Ik zo ; siz bi koyun hele. Dus zij op pauze zetten. Ik stond op liep richting de tuindeur, gooide die open en schreeuwde kei hard van zo'n rare woordjes heks gibi. Oklavayi disari dogru salliyorum felan. Ama varya karsima birisi cikacak diye odum kopuyor. Laterna aksam obur arkadasi evine birakacaz met de fiets. Dordumuz bindik bisikletlere 2 fietsen 2 achterop. Bi gidiyoruz ama, nasil gidiyoruz. Birbirimizi korkutuyoruz felan. Ben oturuyordum iste bisikletin ustunde, arkama baktim en ik zag iemand met mes in de hand staan netzoals in die film die wij hadden gekeken. Korkudan bisikletten dustum resmen. Dit is echt globaal verteld, daha neler oldu HAHAHAHA.
    Bu arada filmin adi yeni aklima geldi, arkadasa sordum hemen; Halloween.
    Herneyse volgende dag kreeg ik te horen dat dat de neef was van de vriendin die daar woonde, hij wou ons laten schrikken. HAHAHAHAHAHAHAHAHA.
    whhahahaha deli ya

Niet meer in gebruik.

Amateur
    Status
    Geslacht
    Vrouw
    Reacties
    1
    UHWHUAHUWHUAHWUUHAWUHAW

weetje je nagihans gezicht nog ze zei ik gooi die blik cola tege de hoofd aan en hatice zo paniekerig AWHUAHAWUHAWUH jij schreeuwe ik kapot lache HAUWUHAWHU

uA Avatar van 70li
    Status
    Geslacht
    Vrouw
    Reacties
    11.266
    Citaat Geplaatst door gulgokce Bekijk reactie
    UHWHUAHUWHUAHWUUHAWUHAW

weetje je nagihans gezicht nog ze zei ik gooi die blik cola tege de hoofd aan en hatice zo paniekerig AWHUAHAWUHAWUH jij schreeuwe ik kapot lache HAUWUHAWHU
    HAHAHAHAHAHA, ja en hoe. O gunler unutulmaz man, hahahahahahahahhaahhahahahahaha. Dusundukce hepinizin suratlari yine onume geliyor.
    Canim babam ♥

Premium Lid Avatar van surmeli60
    Status
    Geslacht
    Vrouw
    Reacties
    316
    Ik was nog klein ongeveer 6/7 jaar oud, bir yaz aksamiydi arkadaslarim disarda oynarken, annem beni eve cagirdi. ik moest naar huis, ve ben icerde kalmak zorundaydim, waarom weet ik ook niet wij hadden regels thuis na 6 uur moesten we naar binnen neymis canim kinderlokkers sizi kacirir. :d
    op een gegeven moment ben kendim planlar kuruyom evden nasil cikacam nasil kacarim dit dat,
    Neyse buldum dedim bizim ev caminin oraya egilerekten evin onunden kacacam artik, tam kurtuldum derken ablam pesimden geliyo, ama nasil bas bas bagriyo ben tam mahallenin kosesini doniim derken; bizim mahallenin delisi vardi o karsima bi ciktii haha onun cikmasinla benim ablamin yanina kacmam bir oldu. hahah ik lach er nog steeds om goeie oude tijden aaggh!
    ]إني لأعد مائة خصلة من خصال البر ما في منها خصلة واحدة

Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    4.112
    yurtta arkadaslarla beraber dabbe filimine bakarken.. film sahnesinde ordaki deli imam kuran'da yaziyor kuran'da yaziyor diye bagriyordu.. sonra iste millet yaw sacmaliyor falan filan derken.. bizim hoca filimi durdurttu sonra dediki iste kuranin su ayetinde yaziyor dinceeeeee... tabi herkes aniden sustu.. sonra film bittikten sonra lambayi bi actik varya.. herkesin bembeyaz yuzu vardi heeeeerkesin.. ben onu hic unutmam keske foto yapsaydim resmen BEYAZ surat ya...
    tabiki herkes korktu.. bende iste sonra yatsi namazini kilacaktik millet abdest almasi gerekiyordu.. iste millet sakalar yapmaya basladi.. labolarda lambalari kapatiyorlardi.. bagris cagiris tam chaosdu haaa
    MVP

Premium Lid Avatar van XXXXXXXXXX
    Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    15.987
    toen ik pas in deze appartement kwam wonen, hoorde ik boven op de zolder rare geluiden.
    In die tijd hoorde ik ook van inbraak. Ik was bang. Als ik in me bedlag waren de geluiden veel luider te horen.
    Het zolder van het appartement is niet woonbaar, maar ik dacht er is iets mis hier..

Uit eindelijk heb ik het me partner verteld. Ivm zijn werk is hij namelijk heel laat thuis. ´sOchtends toen ik ging werken moest hj met mij de trappen aflopen. Hij zei dat ik me aanstelde hahah. uit eindelijk is hij boven in het enge zolder gaan kijken..

wat bleek..... het raam stond open en de duiven die het koud hadden kwamen daar verschuilen hahaha

Maar ik heb zeker een week lang elke nacht wakker gelegen!

Premium Lid Avatar van XXXXXXXXXX
    Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    15.987
    Paar jaar terug sliep ik samen met me zusje in 1 kamer.

Ik was zo melig dat ik stomme grappen maakte. Me zusje heeft me zeker 10 x gewaardschuwd van xxxxx yapma carpilacan.

Ik was bekaf en viel uiteindelijk bijnaaaaaaaaaaa in slaap... Op een onverwachtte moment kreeg ik een klaptegen me gezicht aan.

Het enige wat ik kon uitbrengen was ´carpildim´. Ik was helemaal in een shok. Een paar seconden later hoorde je me zusje vies lachen. Wat bleek, ze had het warm gekregen en haar pijama uitgedaan, en die richting mij gegooit wat echt als een klap aan kwam hahahaha

Bookmarks

Bookmarks

Berichtregels