+ Reageer op onderwerp
Pagina 4 van 13 EersteEerste ... 2 3 4 5 6 9 ... LaatsteLaatste
Resultaten 46 tot 60 van 189

Onderwerp: Engste momenten !

Premium Lid Avatar van NoSpang
    Status
    Geslacht
    Vrouw
    Reacties
    11.091
    Citaat Geplaatst door CeReN Bekijk reactie
    Oeps typ foutje maar ik las yokara het is en blijft geen Turks.
    ja ik weet , turkcem zaten okadar iyi deyil ;p
    Bu dünyada gülmek istiyorsan; ya kaderin güzel olacak yada kafan..

Kalbim pürmelal Avatar van Sultan38
    Status
    Geslacht
    Vrouw
    Reacties
    11.068
    Citaat Geplaatst door OmAcHy Bekijk reactie
    birgun yatarkan gece saat 3 bucukta dis kapiya birisi bi vuriyor, ama soyle boyle vurma degil sanki polis baskini mubarek.. ALLAAAAAAH !! diye bagiraraktan uyandim.. dedim o kim lan diye bi bagirdim. Ama nasil korktum, herkes korkmustu evin icinde sonra babam tabiki kapiya yaklasti.. bi bakti bizim komsuymus.. apartmanin keldiri yanginin icindeymiste onun icin bizim kapimizi calmis acil olarak
    Haha OMG zelfde meegemaakt... bizimde apartmanin catisi (zolder) yaniyormus...
    Kapiya oyle vuruyorlardiki komsularimiz, Ik dacht polisler basiyor evi ;(
    Kapiya o an en yakin bendim,,, kapiyi acmadim, acamadim daha dogrusu...
    babam was aan de tel... o da telefonu kapartana bekledik onu ailecek ;(
    Lol
    .

Overtakeη ! Avatar van OmAcHy
    Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    4.112
    Citaat Geplaatst door Sultan38 Bekijk reactie
    Haha OMG zelfde meegemaakt... bizimde apartmanin catisi (zolder) yaniyormus...
    Kapiya oyle vuruyorlardiki komsularimiz, Ik dacht polisler basiyor evi ;(
    Kapiya o an en yakin bendim,,, kapiyi acmadim, acamadim daha dogrusu...
    babam was aan de tel... o da telefonu kapartana bekledik onu ailecek ;(
    Lol
    hahaha benim odamda dis kapisina yakindi acamadim... cunku korktum
    MVP

GS 28 Avatar van KasSer
    Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    23.879
    Ik denk aankomende dinsdag/ woensdag.

Status
    Geslacht
    Vrouw
    Reacties
    1.729
    Citaat Geplaatst door XXXXXXXXXX Bekijk reactie
    Paar jaar terug sliep ik samen met me zusje in 1 kamer.

Ik was zo melig dat ik stomme grappen maakte. Me zusje heeft me zeker 10 x gewaardschuwd van xxxxx yapma carpilacan.

Ik was bekaf en viel uiteindelijk bijnaaaaaaaaaaa in slaap... Op een onverwachtte moment kreeg ik een klaptegen me gezicht aan.

Het enige wat ik kon uitbrengen was ´carpildim´. Ik was helemaal in een shok. Een paar seconden later hoorde je me zusje vies lachen. Wat bleek, ze had het warm gekregen en haar pijama uitgedaan, en die richting mij gegooit wat echt als een klap aan kwam hahahaha
    iyi guldurdun beni

lawl Avatar van KeepItReal
    Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    8.320
    Citaat Geplaatst door NoSpang Bekijk reactie
    ja ik weet , turkcem zaten okadar iyi deyil ;p
    belli
    What are you?
    I dont know..

Premium Lid
    Status
    Geslacht
    Vrouw
    Reacties
    1.002
    Baya zaman oldu.. Annem ile Babam Turkiye'ye gitmisdi.. Bir gun evde "film gunu" yapalim dedik, gittik en korkunc filmi aldik, gecenin saat 2sinde korku filmi seyrediyoruz "Ben, Ablam, Kuzenim ile Halam"... Bizim bahcenin onunde kucuk bir kapi var (hek).. ama o oturma odasinin camindan gorunmuyordu.. Neyse, biz film'e bakiyoruz, ama ben genel anlamda oyle filmlerden korkarim, korktugumu bildigim halde yinede bakarim.. Kuzenimin yaninda oturup seyrediyorum.. oyse birden caminin onunde beyaz birsey gordum, ve kafami cevirdigimde birden yok olmusdu.. ik stond letterlijk in shok.. boyle 2 dakika "ABOW" diyip, onume bakdim.. kafami kuzenime cevirdim, benim ona dememle, o bana onceden davrandi "GORDUNMUUU =| " dedi... Birden gulmeye basladim kahkaha attim "WAJOWW SHOK" diyisimle, ablam ile halamin bakislarini bize dogru bakdigini hissettim.. "NEOLDU NEOLDU?" soran merakli soruya kuzenim ile ben ayni anda cevap verdik "DISARDA BEYAZ BIR SEY CAMIN ONUNE GELDI VE GITTI".. bende orda korku krizine girmisdim, filmi'n cd'sini cikarip yere attim WHAHHA.. ik zei zo "KOMT ALLEMAAL DOOR DEZE FILM CAMIN ONUNE CIN GELDI BIRDAHA TOVBE BAKARIM BUNA".. bu ara bi yandan'da cennetlik duva ediyorum.. Me hala begon te lachen ze zei "Yaw sacmalamayin, hayal gordunuz.." , ik zei "NEEE KAN NIEET, VALLAHA GA MAAR KIJKEN NAAR BOVEN OF DIE HEK OPEN IS OF NIET" ik begin te schreeuwen cok kormusdum.. halam'da korkmaya baslamisdi, ze ging naar boven ze zei "VALLAHA" ik dacht wtf?! wij zo "NEODLUU? ze zegt "HEK IS OPEN, VALLAHA BILLAHA " wij dachten oke vriend klaar, biz bu gece olduk.. ik begon bijna te huilen HWHAHAHA, ik pak telefoon ik zeg ben amcami ariyom babane, ben sizlen kalmam, hepimiz korkuyoz wat is dit... amcami aradim.. hij begon me gece gece 4kant uit te lachen ne diyon diye.. o gunden beri ailemin dilinden dusmedim whaha

neyse later kwamen we der achter dan het ons achterburen waren, die politieman was.. babam gitmeden once demiski ona, ara sira control et of het goed gaat met hun... sinds dien kijk ik die man heel vies aan WAHAHAH.. damn die dag vergeet ik dus nooit.

Niet meer in gebruik.

GS 28 Avatar van KasSer
    Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    23.879
    ^
    haha

Premium Lid Avatar van NoSpang
    Status
    Geslacht
    Vrouw
    Reacties
    11.091
    Citaat Geplaatst door KeepItReal Bekijk reactie
    belli
    tmm kes
    Bu dünyada gülmek istiyorsan; ya kaderin güzel olacak yada kafan..

Premium Lid Avatar van XXXXXXXXXX
    Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    15.987
    Citaat Geplaatst door gicik Bekijk reactie
    iyi guldurdun beni
    iyi sen guldun. op dat moment kon ik echt niet lachen hoor hahahah (nu gelukkig wel)

Status
    Geslacht
    Vrouw
    Reacties
    11.108
    Biz butun kizlarla bir evde toplandik. Film bakicaz işte kiz başimiza.. 3 tane horror ama kanli manli değil cinli minli
    neyse biz butun gece baktik butun filimlere... Sonra bahceden sesler geldi tabiki herkez bağirmaya başladi kiz milleti değilmı
    sonra basimizdaki abla bizi susturdu.. ertesi sabah ben ilk indim birinçi kata.. baktim bahçede Ayak izleri var ve o arada acayib kar yağmişti.. Harbi birisi eve girmeye calişmiş.. bizim bağirdigimizi duyunca kaçti herhal.. heel freaky allemaal..

kapiyi açmaya calişmiş ama acamamiş.. bu olayi da böyle atlattik
    Biz Allah'a tutunmayı unutunca,
    tutunduğumuz her şey başımıza belâ oldu..

. Avatar van 2CE
    Status
    Geslacht
    Vrouw
    Reacties
    5.054
    Her korkunc olay film izlerken olmus hahah om sommige heb ik echt gelachen
    Asıl mimar, kalbinde koca bir saray inşa edebilendir.

Overtakeη ! Avatar van OmAcHy
    Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    4.112
    gucukken turkiyede biz chucky'e bakmistik... sonra turklerin mesur oncagi vardi Tarcin diye.. die meisjes pop met roze haar ofzo
    ik was al bang door die chucky dus o gun disari simsek cakiyordu.. en ik was 8 jaar ofzo ve odalar karanlikti.. sonra oturma odasinin caminda duriyordu o tarcin.. dus ik ging ff zo naar binnen kijken, ve o anda bi simsek cakti ik zag die pop voor de raam met schaduw alles.. icim oyle gitti ki varyaaa ik dacht gewoon echte chucky bi bagirdim agladim alles o gunu hic unutmam icim gitti resmen
    MVP

Premium Lid
    Status
    Geslacht
    Vrouw
    Reacties
    605
    Electriciteit was weggevallen, sigortalar atmis. Dus ik ging helemaal boven op zolder in me kamer met een kaarsje aan roken..
    Ik deed me raam open en het leek alsof ik kleine meisjes hoorde spelen. Ik dacht al bu saatte ne isleri var bu cocuklarin. Maar toen hooorde ik de gekste geluid van de hele wereld, grudge gibi ayni zoooooooooooooooooooooo eng ik poepte gewoon. was ook overal donker ik dacht cin ofzoo:P hahah maar was zooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo eng!!!!! Mja was dus gwn mij kat vechtend met een andere...

..... Avatar van KeepSmiling
    Status
    Geslacht
    Vrouw
    Reacties
    33
    OKE! over enge dingen gesproken..

Ik zet de geluid van mijn laptop uit.. maar 2 min later begint de gast van de radio weer te praten? ..
    ..En nee hoor heb de geluid niet aangezet!?
    Mal cimrilerde, silah korkaklarda, karar da zayıflarda olursa işler bozulur.
    Hz. Ebubekir (r.a)

Bookmarks

Bookmarks

Berichtregels