+ Reageer op onderwerp
Pagina 2 van 13 EersteEerste 1 2 3 4 7 12 ... LaatsteLaatste
Resultaten 16 tot 30 van 189

Onderwerp: Engste momenten !

Premium Lid
    Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    10.218
    Bir keresinde tükkandan "belegde broodje met tonijn" almistim eve geldigimde tonijn, kip curry olmus...

Xerîbe Avatar van CeReN
    Status
    Geslacht
    Vrouw
    Reacties
    1.592
    Citaat Geplaatst door NoSpang Bekijk reactie
    oke dit vergeet ik dus nooit

saat tam 12 de odama (yokara) gidiyordum en dan 2 stapjes tegelijk dus snel, ik pakte opeens die ding boven de trap vast OMG ik zag bloed sanki, ik schrok zoo erg , als ik het los liet asaga duserdim omg , dat vergeet ik dus nooit meer.
    yokari? is dat Turks?
    ..Min-El Ask..

Premium Lid Avatar van NoSpang
    Status
    Geslacht
    Vrouw
    Reacties
    11.091
    Citaat Geplaatst door CeReN Bekijk reactie
    yokari? is dat Turks?
    waar lees jij yokari? het is yukari mis
    Bu dünyada gülmek istiyorsan; ya kaderin güzel olacak yada kafan..

perception Avatar van sine_55
    Status
    Geslacht
    Vrouw
    Reacties
    7.260
    köydeydik,
    bizim çatalli tepeye çikmistik kuzenlerle.
    börtlen topluyorduk, bizim oranin tabiri ile 'ütüzümü' heerlijk..
    hava mis, günes, doga, manzara felan filan.. kafa güzel :P saka tabi.
    neyse, biz baya bi çiktik tepeye, uzaklastik.
    eee annenin lafindan çikarsan, olacagi bu.
    uzaktan köpek havlama sesi geliyordu, aldiris etmedim.
    ben biraz daha ileri gitmistim arkadaslardan.
    neyse, ses yaklasiyor, ben tabi biraz tirsmaya basladim.
    ayagimda terlik, yürümeside zor.
    uzaktan bi köpek kosuyor bize dogru, ama kangal köpegi, yada çoban köpegi,
    hani böyle kocamaaan.
    artik benim felegim sasti, tepe bana dar geldi, nereye kaçacagimi bilemedim..
    terligi çikardigim gibi yalinayak taslarin dikenlerin üzerinden okadar kostum ki,
    hayatimda böyle bir korkuyla kostugum olmamistir.

bizimkiler benim korkmamdan korktu, onlarda kosmaya basladi. çil yavrusu gibi dagildik.
    ben çatalli tasin üzerine çiktim, ama içimden dua ediyorum. zoo erg.
    köpek kostu kostu, belli bi yerde pat diye durdu,.
    geçmedi orayi. niye bilmiyorum. havladi havladi, geri döndü..

terlikleri almadim geri. korkumdan.
    abov.. o gün bu gündür köpeklerden korkuyorum iste.

Galatasaray
    Status
    Geslacht
    Vrouw
    Reacties
    17.455
    oohwjaaaaa.. bikeresindede geceyarisi kardesimle beraber The Ring'e bakiyorduk.. je krijgt toch altijd een telefoontje wanneer je die videoband hebt uitgekeken van zo'n psychopaat die je verteld dat je nog maar 7 dagen hebt te gaan

tam videobandi izlediler.. wij dus in spanning wachten totdat die tel rinkelt.. bide bizim ev telefonu çalmazmi
    kardesimle bi birbirimize bi telefona bakiyozz.. hahahaha o an kalbimiz hizli hizli carpmisti :P

korkular icinde telefona baktim... het bleek mn broertje te zijn

Hakuna Matata

Overtakeη ! Avatar van OmAcHy
    Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    4.112
    ik zat 3 jaar lang in yurt... orda birsuru olay yasadim..

birgun biz 5 kisi asaga mutalaga(ders calistimiz yer) dogru inerken, het was zegmaar kelder van yurt...
    orda tek nooduitgang lambasi acikti.. 5 tane oda var ve hertaraf karanlikti hic raam yok odalarda, dus gelirken arkadasin teki birisini gormus odanin tekinde.. hemen bagirdi bunlarin 4u arka merdivene dogru kostular..
    bende tek kaldim arkada ... bende hemen duvara yaslandim ama nasil yaslandisam varyaaaaa.. pffff icim gidiyordu orda
    her saniye patliyabilirdim.. karsimda merdiven var ama cikamiyorum, elim ayam hertaraf tutulmustu.. aklima cin geldi dedim bu kesin cindir.. sonra arkadas uzaktan bi bagriyor geliyor diye.. orda af edersin varya donuma edecektim.. sonra birisi cikti odum yaraliyor sonra bi baktim.. bizim argadasmis odada ozel gorusme yapiyormus telefonla, orda varya nasil rahatladiysam bi derin nefes aldim sonra kendime geldim, acayip sukur ettim haa
    MVP

Premium Lid
    Status
    Geslacht
    Vrouw
    Reacties
    1.002
    whahahah, vallaha jullie zijn grappig oyle bir anlatiyorsunuzki icinde yasiyor, geri donuyormus gibisiniz o sahne'ye.. echt super.. devam edin.. =)

Niet meer in gebruik.

Dior Avatar van DIOR
    Status
    Geslacht
    Vrouw
    Reacties
    1.337
    Citaat Geplaatst door Disi_aslan Bekijk reactie
    oohwjaaaaa.. bikeresindede geceyarisi kardesimle beraber The Ring'e bakiyorduk.. je krijgt toch altijd een telefoontje wanneer je die videoband hebt uitgekeken van zo'n psychopaat die je verteld dat je nog maar 7 dagen hebt te gaan

tam videobandi izlediler.. wij dus in spanning wachten totdat die tel rinkelt.. bide bizim ev telefonu çalmazmi
    kardesimle bi birbirimize bi telefona bakiyozz.. hahahaha o an kalbimiz hizli hizli carpmisti :P

korkular icinde telefona baktim... het bleek mn broertje te zijn

haha daarom kijk ik noooit enge films
    Anne! Ölüm bir kar gibi yağsada ayak uçlarına, ben o ayaklarının altındaki Cennet’te üşümek istiyorum.

perception Avatar van sine_55
    Status
    Geslacht
    Vrouw
    Reacties
    7.260
    küçükken mutfagin isigini kapattiktan sonra, merdivenleri çikana kadar hep ayagimdan birileri yakalayacak diye çok korkardim.
    hehe. maar goed.
    genoeg geweest nu.

Xerîbe Avatar van CeReN
    Status
    Geslacht
    Vrouw
    Reacties
    1.592
    Citaat Geplaatst door NoSpang Bekijk reactie
    waar lees jij yokari? het is yukari mis
    Oeps typ foutje maar ik las yokara het is en blijft geen Turks.
    ..Min-El Ask..

Kalbim pürmelal Avatar van Sultan38
    Status
    Geslacht
    Vrouw
    Reacties
    11.068
    Citaat Geplaatst door sine_55 Bekijk reactie
    küçükken mutfagin isigini kapattiktan sonra, merdivenleri çikana kadar hep ayagimdan birileri yakalayacak diye çok korkardim.
    hehe. maar goed.
    genoeg geweest nu.
    Haha
    Dat had ik dus ook... ama bizde merdiven yokdu... giris salonu vardi
    isigi kapattiktan sonra kosardim oturma odasina...

tuvalette de ayni...
    ilk once isigi kapatirdim sonra suyu cekerdim... suyun hizli akisi ve sesi gurultusunden korkardim;(
    suyu cekdikden sonra hemen kosardim...
    als ik snachts nodig moest... annemi cagrirdim... yazik o da beni kapida beklerdi ;(

en meer van zulke momenten had ik...
    korkagin tekiydim...
    .

Overtakeη ! Avatar van OmAcHy
    Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    4.112
    birgun yurtta argadasa rahatsizlandiydi, gitti paracetamol yuttu sonra yatti..
    ertesi gun sabah namazina kalkarker hepimiz uyuztuk tabi.. arkadasin teki aaaghh aaagh diye cigirirken..
    bi baktim kafa resmen sismis bayaaaa sismis ama.. dedim buna kesin cin carpmistir bu oglanin dudaga, eli, yuzu, nebilim hertarafi sisti bi tirstim orda..
    uykuluydum o halime hemen uyandim..
    bana bi bakti bende ona bakarken, orda tabiki kalbim bi atti varyaaa icim disina cikiyordu sanki..
    sonra sabah namazina dururken o arkadas obur arkadasin yanina saf dizdi.. namaza baslarken obur arkadas baya korktu, orda bayilip yere dustu hahahaha .. sonra iste hastaneye goturduler.. arastirdilar bi baktilar arkadas medicijna karsi alergisi varmis.. bizde oyle sevinmistik zaten.. yine tabiki derin nefesimizi eksik etmedik
    MVP

Premium Lid Avatar van IsimsizYozgatli
    Status
    Geslacht
    Vrouw
    Reacties
    1.669
    bizim turkiyedeki ev 3 katli, ama herkes 3uncu kattan korkar, bir ben korkmazdim yalniz cikardim..
    ama bu gecen yaz turkiyeye gitigimde tovbe ettim artik ne 3cu kat nede o eve girerim,,
    nedeni ise: ben daha dogmamisken ve abim daha bebekken bizim o 3cu katta birseyler gorunmus,
    abimin yaninda biseyler varmis ve halam gormus, halam daha ozmnlar 13-14 yasindaymis ve korkudan bagirmis,
    o bagirmayla dedemler hemen yukari cikmislar ama birsey gorememisler.. ogun bugun kimse cikamiyor yalniz o kata herzaman yaninda birilerini gotururler. ama bana anlatmamislardi oyle birsey oldugunu herzaman ben yalniz cikardim..
    gecen yaz bunu ogrendigimde mecbur yalniz karanlikta cikmam lazimdi o kata, lambayi yukardan aciyorsun ama actiginda 1 dk snr geri sonuyor ve yeniden acman lazim..
    lambayi actim asaga incem merdivenleri in in bitmiyo korkudan af edersiniz kacircam altima, birden lamba sondu ben bi kosuyom asaga disariya hemen..

asla bidaha ne girerim o eve nede o kata cikarim..
    Türkiye, Türklerindir.
    Türklerden hariç her insan ve her toplum, misafirimizdir. 'NOKTA'

Premium Lid
    Status
    Geslacht
    Vrouw
    Reacties
    1.002
    Citaat Geplaatst door IsimsizYozgatli Bekijk reactie
    bizim turkiyedeki ev 3 katli, ama herkes 3uncu kattan korkar, bir ben korkmazdim yalniz cikardim..
    ama bu gecen yaz turkiyeye gitigimde tovbe ettim artik ne 3cu kat nede o eve girerim,,
    nedeni ise: ben daha dogmamisken ve abim daha bebekken bizim o 3cu katta birseyler gorunmus,
    abimin yaninda biseyler varmis ve halam gormus, halam daha ozmnlar 13-14 yasindaymis ve korkudan bagirmis,
    o bagirmayla dedemler hemen yukari cikmislar ama birsey gorememisler.. ogun bugun kimse cikamiyor yalniz o kata herzaman yaninda birilerini gotururler. ama bana anlatmamislardi oyle birsey oldugunu herzaman ben yalniz cikardim..
    gecen yaz bunu ogrendigimde mecbur yalniz karanlikta cikmam lazimdi o kata, lambayi yukardan aciyorsun ama actiginda 1 dk snr geri sonuyor ve yeniden acman lazim..
    lambayi actim asaga incem merdivenleri in in bitmiyo korkudan af edersiniz kacircam altima, birden lamba sondu ben bi kosuyom asaga disariya hemen..

asla bidaha ne girerim o eve nede o kata cikarim..
    wiishhh whouahoahu, bende korkarim oyle seylerden =(

Niet meer in gebruik.

Premium Lid Avatar van IsimsizYozgatli
    Status
    Geslacht
    Vrouw
    Reacties
    1.669
    Citaat Geplaatst door MANIAKstyle- Bekijk reactie
    wiishhh whouahoahu, bende korkarim oyle seylerden =(
    jaaa nog eentje geldi aklima
    toen ik in groep 4 zat dus ongeveer 7-8 jaar ofsow bizim eve hirsiz girmisti..
    maar abim en ikke cok korkardik yalniz yatmakdan hep annemlerin yaninda yatardik
    snr geri kendi yatagimizda yatmaya basladik, ama benim yatagimindan sesler gelir herzaman als je ga draaie of ga bewegen
    dus ben yatiyom gece uyandim boyle donuyom yatagimda hep sesler gelio.. ben korkmaya basladim aklimda hep: acaba hirsiz benim yatagimin altinda olabilirmi ? ahah
    her gece usenmeden kalkar, yatagin altina bakar oyle uyurdum anders uyyamazdim..
    bazen aksam eve yalniz girince ve kimse olmayinca oyle bir his oluyo, acaba evde birisi varmi hemen bakiyom boyle biryerlerde birilri varmi diye hehe =$
    Türkiye, Türklerindir.
    Türklerden hariç her insan ve her toplum, misafirimizdir. 'NOKTA'

Bookmarks

Bookmarks

Berichtregels