Bekijk op het forum :

Soguk havada mini etek

Pagina's : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Forumun_Delisi
28-01-2006, 23:51

Bugün hava buz gibiydi,yolda yürürken bile insanin içindeki kan bile dolanacak gibi oluyordu.. Tramvaydaydim,tam inecektimki baktim önümde mini etekli bir kiz var,o sogukda,hemde mini etek! Simdi arkadaslar,bence böyle bir durumdaki kiz ''bana bakin''diyor.Ya da neden mini etek giymistir? bu kiza laf atilirsa suçlu kimdir?

cicimsin
28-01-2006, 23:54
tabiki erkekte... sonuc.. kiz oyle secmis .. yani oyle giyinmeyi istemis! hemen demek degildir ki erkekler laf atsin.. kizin keyfi bilir ne giyinmek isterse.. isterse disarda ******* kopsun.. sonuc yine... Kizi zorluyamazsin uzun giyinmeye! ama nedense erkekler hemen laf vurmayi sevdikleri icin.. kendilerinde degil ama sucu kizda buluyor!

KaRaKaN
Ik zie het ook vaak ja, ik begrijp ze ook niet. Zomer is te begrijpen maar in dit weer:S

D_rya
Misschien had ze tog een afspraakje ofsow :D en had ze er dan niks onder aan.. Een mayo houdt je best wel warm,, yani bijna geen verschil met een broek vooral als hij best dik is..

Forumun_Delisi
28-01-2006, 23:58

2 gün önce,okuldayiz.Yan masada bir kiz oturmus,mini etekli... Bizim masadan 1-2 arkadas kiz'a dogru bakmaya basladi,kizda etegini asagi dogru çékistirmeye basladi,güya kapatiyor! ee arkadas madem kapatmaya heveslisin bastan kapali bir etek giy,yok acmaya hevesliysen neydiye bu çekistirme? Egri oturalim,dogru konusalim.Sokakda gezen kiz giyiminede dikkat etmelidir. ALLAH'a sükür benim baskasinin namusunda gözüm yoktur ama dünyadaki her erkek ayni degildirki,onun için kizda önlemini almalidir.

KaRaKaN
28-01-2006, 23:59
dus tijdens afspraakje ga je ook om aandacht te trekken:D

Forumun_Delisi
29-01-2006, 00:00
Misschien had ze tog een afspraakje ofsow :D en had ze er dan niks onder aan.. Een mayo houdt je best wel warm,, yani bijna geen verschil met een broek vooral als hij best dik is.. Valla o kadar inceliyemedim,mayo varmiydi yokmuydu bilemem.Ama siyah bi çopar vardi. Ama bugün hava çok soguktu ya,o sogukda ben bile utanmazsaydim pantolon altindan tayt giyecektim.

D_rya
Weet ik veel je hebt tog van die mense

ImoshMania
tabiki erkekte... sonuc.. kiz oyle secmis .. yani oyle giyinmeyi istemis! hemen demek degildir ki erkekler laf atsin.. kizin keyfi bilir ne giyinmek isterse.. isterse disarda ******* kopsun.. sonuc yine... Kizi zorluyamazsin uzun giyinmeye! ama nedense erkekler hemen laf vurmayi sevdikleri icin.. kendilerinde degil ama sucu kizda buluyor! Guzel konustun yine liefjem(lo)

D_rya
29-01-2006, 00:02
Valla o kadar inceliyemedim,mayo varmiydi yokmuydu bilemem.Ama siyah bi çopar vardi. Ama bugün hava çok soguktu ya,o sogukda ben bile utanmazsaydim pantolon altindan tayt giyecektim. Wrm zou je je schame om een tayt onder je aan te doen (bleh) kim görüyo sanki giy gitsin

cicimsin
29-01-2006, 00:06
Guzel konustun yine liefjem(lo) dank je schat!(lo)

NeFReT
29-01-2006, 00:06
nerden bilirsin broer belki kiz yaniyordur::P:P:P:P hahahah tovbe tovbee hahah edit: acik sacik giyinen kizlari vind ik zo ie zo niet aantrekkelijk mooiste meiden vind ik die wat kapali zijn,hoeft niet eens esarpli te zijn zolang ze maar respect voor haar eigen body heeft

Forumun_Delisi
29-01-2006, 00:08
Wrm zou je je schame om een tayt onder je aan te doen (bleh) kim görüyo sanki giy gitsin Delikanli adam kimse görmese bile delikanlilikdan taviz vermez.

BuBLiCiouSz
termostat acmiyordu KaRaKaN HaouhOA hebbe ze die weggehaald..(ve) JIj m0et me wel begrype..(bleh)HUEhUE

NeFReT

Auyhauahauhauahuahauhauahuahauha

Pagina's : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11