Bekijk op het forum :

Seviyordum...

Pagina's : [1] 2

Deli
27-10-2005, 22:24

Yillar onceydi puslu bir eylul sabahi,kampus kantininde tanismistik onunla. Daha dun gibi gozleri komur karasi,sozleri gonul yarasiydi.VURULMUSTUM!! koc gibi delikanli derler ya, iste tam oyleydi, ozu-sozu bir mertti,sertti,erkekti asik olmustum,platonikte olsa o benim askimdi seviyordum... goz goze gelince bogazima birseyler dugumlenir kekeler konusamazdim agzim kururdu titrerdim o ise oylece bakar susardi. ayni okuldaydik benimle ilglendigini hissederdim,konusmazdi yan yana gelirsek lafi ben acar beklerdim,o havadan sudan konusur, araya laf karistirir ceker giderdi bagzen gunlerce gozukmezdi ozlerdim Beni sevmesini soylemesi icin het numarayi yapardim yemezdi,cay icelim derdim gelmezdi,telefonumu verirdim aramazdi,kitabini alirim verene kadar istemezdi eline dokunurdum caktirmadan cekerdi,yalnizca kantinde yakalardim onu,gider otururdum yanina..cay alma bahanesiyle kalkardi donunce tam karsima oturdu goz goze gelirdik hissederdim, beni sevdigni gozleri soylerdi,....... WORDT VERVOLGT morgen op m n stage..

NoLimiT
27-10-2005, 22:40
:RRR we want more

Deli
29-10-2005, 01:01
devam ediyim:D beni sevdigni gozleri soylerdi,o soylemezdi.! sinirlendigni belli etmemeye calisarak, cayini yarim birakir,sigarasini sondurur,kalkar giderdi cildirirdim..marlboro icerdi o hep gitti ben hep bekledim, boyle gecti tam uc sene..., okul bitmek uzereydi ve benim dogum gunumdu,onu da cagirmistim herzamanki gibi gelmez diyordum.ama geldi ilk defa geldisevincten ucuyordum, kapida onu gorunce herseyi goze aldim elalemin icinde boynuna sarilip bagira cagira SENI SEVIYORUM lan dedim,seni seviyorum rahatlamistim. arkadaslar aptallastilar ben utanctan kipkirmizi..O elindeki birtek kirmizi gulu uzatti bana lanet olsun dedi LANET olsun bende SENI seviyorum..gozgozeydik agliyordu. aci bi gulumseme vardi yuzunde,iceri bile girmedi kapidan dondu gitti,icimde *******lar koptu o gidince,yuregim aciyordu SEVIYORDUM,SEVILIYORDUM.agliyordum gitmisti... aylar sonra gazetede gordum resmini,okulunu bitirmis ogretmen olmustu..Gupegunduz yol ortasinda ogrencilerinin gozunun onunde vurmuslar onu............ULKUCUYMUS...

NoLimiT
29-10-2005, 01:11
wooooooooooooowwww :0

Damla18
29-10-2005, 01:20

is dit waargebeurd ?!! (sk)

Deli
29-10-2005, 01:22
mijn leven:D:D

Deli
29-10-2005, 01:24
diyomusum:D:D

NoLimiT
29-10-2005, 01:27
oyle demeseydin inanacaktim dat dat jouw leven is (bleh)

Deli
29-10-2005, 01:29
inanabilirdin....wat is hier zo mis mee:D:D inandiricida olurdu yani

NoLimiT
29-10-2005, 01:31
ik heb wel ff een vraagje over dat verhaal.. adam niye okadar zaman kiza yuz vermedi?

Deli
29-10-2005, 01:33
omdat hij blijkbaar wist dat hij zou overleden of iets anders....

Deli
29-10-2005, 01:33
ik heb wel ff een vraagje over dat verhaal.. adam niye okadar zaman kiza yuz vermedi? herkes senin gibi degil:D:D

NoLimiT
29-10-2005, 01:34
(mmhh) interesting

NoLimiT
29-10-2005, 01:35
herkes senin gibi degil:D:D (sk) aboow iftiraya bak! kuru iftira ben hic yuz vermiyorum ben utanirim oyle seylerden (ve) (bleh)

Deli
29-10-2005, 01:36

(sk) aboow iftiraya bak! kuru iftira ben hic yuz vermiyorum ben utanirim oyle seylerden (ve) (bleh) hadi hadi hep oyle derler:D

Pagina's : [1] 2