Bekijk op het forum :

Voruwen begrijpen !! :D

Karahisar
15-08-2005, 02:57

Öperseniz beyefendi degilsinizdir, Öpmezseniz adam degilsiniz. Iltifat edersiniz yalan der Etmezseniz birakir gider. Her istegine evet derseniz karaktersiz olursunuz Karsi çikarsaniz anlayissiz. Çok yanina giderseniz sikildim der Az giderseniz küser. Iyi giyinirseniz çapkinsin der Dikkat etmezseniz zevksizlikle suçlar. Kiskanirsiniz huyun kötü der Kiskanmazsiniz sevmiyorsun der. Siz bir dakika geç kalin kiyamet kopar Kendisi bir saat gecikirse bunda ne var. Arkadasinizla bulusursunuz adi ihmal olur O bulusur "Bizim kizlar" olur. Siz baska kadina bakacak olsaniz gözleriniz oyulur Baska bir adam ona baktiginda adi hayranlik konur. Konustugunuz anda dinlemenizi ister Dinlediginiz anda "Neden konusmuyorsun?" der Kisacasi... Sade ama çok karisik. Zayif gibi ama çok güçlü. Akil karistiran ama hayranlik uyandiran. Insani çildirtan ama mükemmel! Çok güzelse nadiren sadiktir. Çok sadiksa da nadiren güzel. Anladiniz mi?? :D :D

Shadina
15-08-2005, 18:39
Elk meisje is weer ander he. Iedereen heeft zo haar eigen gebruiksaanwijzing. En ik ben liever ingewikkeld dan dat ik zo simpel ben als mannen.

cicimsin
15-08-2005, 18:45
aaa bu gerizekalilar anlanmazki :D ALLLOOO kim gerizekaliii ... ayip oluyor ama haaa!! :D Herkez oyle deyil yaa ... yani... ieder voor zich zelf...

Betul
15-08-2005, 18:55
aaa bu gerizekalilar anlanmazki :D bu senmisin? (mmhh)

N-e-r-g-i-z
15-08-2005, 22:12

Er zijn zoveel topics geopend over meisjes, maar jah jullie begrijpen meisjes nog steeds niet, daha dogrusu, jullie hebben daar de capaciteit niet voor, olay bu dur...

Karahisar
15-08-2005, 23:03
Er zijn zoveel topics geopend over meisjes, maar jah jullie begrijpen meisjes nog steeds niet, daha dogrusu, jullie hebben daar de capaciteit niet voor, olay bu dur... Jij leest/begrijpt niet eens de bovenstaande contradicties en dan heb je het over "capaciteit". Su anda burada yazdiklarinida anlamiyorsundur sen :D Laat capaciteit maar aan de ELITE FORCE over :RRR

N-e-r-g-i-z
15-08-2005, 23:25
Jij leest/begrijpt niet eens de bovenstaande contradicties en dan heb je het over "capaciteit". Su anda burada yazdiklarinida anlamiyorsundur sen :D Laat capaciteit maar aan de ELITE FORCE over :RRR OOww jah, mesur elite force, zogenaamde elite force, de drie musketiers wilde je zeggen. Jij interpreteert het zoals je het wil, that's it. Ama yok, burda herkes akilsiz, birtek akilli sensin demi? Zaten butun akilsizlar kendilerini cok akilli zanneder.. Birturlu kabul ettiremezsin onlara gercekleri..Anlayana sivri sinek saz, anlamayana davul zurna az!!!!

Karahisar
15-08-2005, 23:44
OOww jah, mesur elite force, zogenaamde elite force, de drie musketiers wilde je zeggen. Jij interpreteert het zoals je het wil, that's it. Ama yok, burda herkes akilsiz, birtek akilli sensin demi? Zaten butun akilsizlar kendilerini cok akilli zanneder.. Birturlu kabul ettiremezsin onlara gercekleri..Anlayana sivri sinek saz, anlamayana davul zurna az!!!! Hahaha :D Sen edibiyattami parçalardin,.. Ozaman sana bir bayram kürsüsü bulalimda orada hikayelerini anlat millete. Bayram nutuklarini orada verirsin :D Eger böyle bir kürsü bulmakta zorluk çekiyorsan yardimci olmak isteyen vardir herhalde... Senin IQ'nu ben 4'e katlarim beh sen ne diyon :RRR

N-e-r-g-i-z
15-08-2005, 23:51
Hahaha :D Sen edibiyattami parçalardin,.. Ozaman sana bir bayram kürsüsü bulalimda orada hikayelerini anlat millete. Bayram nutuklarini orada verirsin :D Eger böyle bir kürsü bulmakta zorluk çekiyorsan yardimci olmak isteyen vardir herhalde... Senin IQ'nu ben 4'e katlarim beh sen ne diyon :RRR Bayram kursusunden sen birturlu inmiyonmki..Birak beni baskalarina firsat kalsin.Kendini bisey zannediyon edebiyat parcalamak senin isindi unuttunmu???

Karahisar
15-08-2005, 23:54
Bayram kursusunden sen birturlu inmiyonmki..Birak beni baskalarina firsat kalsin.Kendini bisey zannediyon edebiyat parcalamak senin isindi unuttunmu???Benim isimse sen ne diye yapmaya çalisiyorsun :D

Papatya
16-08-2005, 00:04
Er zijn zoveel topics geopend over meisjes, maar jah jullie begrijpen meisjes nog steeds niet, daha dogrusu, jullie hebben daar de capaciteit niet voor, olay bu dur... aynen katiliyorum nergize jullie beschikken niet over de aparte deeltjes in jullie hersenen om meiden te begrijpen, dat wordt nog heel veel boterhammen met pindakaas vreten belki buyuyunce anlarsiniz kadinlari

DJgokhan
03-04-2008, 00:19
Ah su kizlar yokmu....herseyden problem cikariyorlar

UNI_BJK_1903
03-04-2008, 00:28
Yazi cok guzel, cogu kizlarda bunun farkinda, cins yaratiklar!

pAnda_
03-04-2008, 08:45
Inderdaad meisjes zijn vreemd, dat weten we zelf ook wel. Probeer het niet te begrijpen.. Lukt je toch niet :D Gewoon mee leven.