+ Reageer op onderwerp
Pagina 1 van 254 1 2 3 6 11 21 ... LaatsteLaatste
Resultaten 1 tot 15 van 3803
    MM Avatar van Alaturqa
    Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    11.075

Besiktas Officiële topic | Beşiktaş JK

Beste leden,

Omdat er erg veel nieuwsberichten worden geplaatst waar niet eens op wordt gereageerd, hebben we een algemene Besiktas topic gemaakt.
    Hier kun je je zegje doen over Besiktas en de relevante informatie eromheen.

Kom maar op!
    Galata'dan uçur beni, Üsküdar'da tut beni. Kız kulesine hapset beni. Yak beni, yok et beni. Köprülerinden at beni.

2. -->
    bir alex değil Avatar van YSF
    Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    23.819

Ilk mesaj benden olsun.
    Laatst gewijzigd door YSF: 15-06-2009 om 21:27
    Fenerbahçe Türkiye'dir, Türkiye Fenerbahçe..

MM Avatar van Alaturqa
    Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    11.075
    Besiktasli arkadaslar azinlikta bu forumda
    Galata'dan uçur beni, Üsküdar'da tut beni. Kız kulesine hapset beni. Yak beni, yok et beni. Köprülerinden at beni.

Premium Lid Avatar van Efsane66
    Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    20.099

Question Zapotocny'den ses yok

Mustafa Denizli´nin verdiği rapor doğrultusunda, Beşiktaş´tan ayrılmasına kesin gözüyle bakılan Tomas Zapotocny, gelişmeleri ülkesinden takip ediyor.

Ailesiyle birlikte tatil yapan yıldız oyuncunun, aynı zamanda menaceriyle de sık sık görüştüğü ve takım arayışı içerisinde olduğu öğrenildi. Ancak Zapo’nun bu konuda kimseye açıklama yapmaması ve takım arkadaşlarıyla da görüşmemesi dikkat çekiyor.

Kaynak: Fanatik

Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    20.099

Erkan Zengin kalıyor

Erkan Zengin, geçen sezonun devre arasında İsveç´in Hammarby takımından kiralık olarak alınmış ancak fazla forma şansı bulamamıştı.

Teknik direktör Mustafa Denizli’nin buna rağmen Erkan hakkında yönetime olumlu rapor verdiği öğrenildi. Tecrübeli çalıştırıcı, “Fazla şans bulamaması, kötü oyuncu olduğunu göstermez. Tam aksine, kulübeye büyük rekabet kattı. Ayrıca çok da yetenekli ve sorunsuz bir oyuncu. Yeni sezonda bizimle birlikte olmasını istiyorum” diyerek, genç oyuncunun kalmasını istedi. Yönetimin Hammarby’yle temasa geçip, Erkan’ın bonservisini alacağı bildirildi.

ben bu adami unutmustum yaa hic oynatmamislar resmen

Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    20.099

Wink Başkan'a telefonu kırdırdı

İspanya yolculuğu öncesinde Yıldırım Demirören´e, “Gelirim” diyen Nihat, Villarreal ile anlaşma sağlandıktan sonra fiyat yükseltmesinin Başkan´ı çileden çıkardığı öğrenildi.

İspanya yolculuğu öncesinde Yıldırım Demirören’e, “Gelirim” diyen Nihat, Villarreal ile anlaşma sağlandıktan sonra fiyat yükseltmesinin Başkan’ı çileden çıkardığı öğrenildi. Elindeki telefonu duvara fırlatıp, kıran Demirören’in bu işten vazgeçmediği ve Nihat’a mutlaka Beşiktaş formasını giydireceği kaydedildi. İspanya’dan senelik 2.5 milyon Euro kazanan yıldız oyuncunun Beşiktaş’tan 4 milyon Euro istediği, Siyah-Beyazlılar’ın ise 3 milyon Euro’dan yukarı çıkmadığı, ancak orta yolun bulunacağı öğrenildi.

Bron: Fanatik

Premium Lid Avatar van El-Turco
    Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    986
    Nihat ayıp etmiş. nevzat demirde antremana çıkmak için can attığı günleri hatırlıyorum
    KUTSAL TOPRAKLAR KARŞIYAKA

Premium Lid Avatar van Fatih_Carsi
    Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    1.152
    Citaat Geplaatst door Alaturqa Bekijk reactie
    Besiktasli arkadaslar azinlikta bu forumda
    az ve ozuz kardesim
    Bu alemde iki buyuk: Biri besiktas biride 70 lik raki

Taassuk-u Kübrâ Avatar van Tebessum
    Status
    Kavuşmak istersen Mevlâ'ya, vur tekmeyi dünya'ya..!
    Geslacht
    Vrouw
    Reacties
    3.014
    Güzel topic
    الله أكبر
    * Suheda *

Hüznüm yüregime dokunan duâ'mın sükûtudur.

cArsi Avatar van bjk1903
    Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    2.317
    Kurtulduk

16 Haziran 2009 Salı * 14:42

Beşiktaşımız uzun süredir sıkıntı yaratan Gordon Schildenfeld'ten kurtuldu

Beşiktaşımız, 2007-2008 sezonunun devre arasında Hırvatistan'ın Hajduk Split takımından 2 milyon Euro bonservis bedeliyle transfer ettiği Gordon Schildenfeld'i elinden çıkardı.

Siyah beyazlı kulübümüz, Beşiktaş'ta yarım sezon oynayan, geçtiğimiz sezon ise Almanya'nın Duisburg kulübünde kiralık olarak forma giyen Hırvat futbolcuyu yabancı kontenjanında yer açmak için Avusturya'da bir kulübe sattığı öğrenildi. Schildenfeld, sezonun sona ermesiyle birlikte Beşiktaş'a yeniden döneceğini açıklamış, siyah beyazlı kulüple iki yıl daha olan sözleşmesini tamamlamak istediğini belirtmişti. Beşiktaş'ın Schildenfeld'i Avusturya'da hangi kulübe sattığı ve ne kadar bonservis bedeli alacağı önümüzdeki günlerde açıklanacak.

Bu arada bu oyuncunun satışıyla siyah beyazlı takımdaki yabancı futbolcu sayısı 8'e indi.

kaynak: karakartal.com
    çǿκ کε√díκ طę ∂ط í !

cArsi Avatar van bjk1903
    Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    2.317
    Hedefteki adam Saha!

16 Haziran 2009 Salı * 06:55

Forvet hattına yıldız futbolcu getirmek isteyen başkanımız Yıldırım Demirören'in yeni hedefi Louis Saha!

Hürriyet gazetesinin 16 haziran tarihli haberine göre Başkanımız Yıldırım Demirören, bonservisi elinde olan yıldız futbolcuyla söz kesti. Yunan ve Ukrayna kulüpleriyle flört halinde olan Bobo'nun satılması halinde, Saha siyah beyazlı formayı giyecek.

Fransa'da bulunan başkanımız Yıldırım Demirören'in bizzat karşılıklı görüştüğü ve el sıkıştığı yıldız futbolcu, Beşiktaşımızın teklifini kabul etti. Everton'da forma giyen Fransız oyuncu ile yapılan sıkı pazarlıklar sonucunda prensip anlaşmasına varıldı.

İngiltere'de 10 sezonda Newcastle United, Manchester United, Fulham ve Everton formalarını giyen, bu takımlarda toplam 112 gol atan Fransızlar'ın son dönemdeki en iyi forvetleri arasında gösterilen Saha ile daha önce menajerler aracılığıyla görüşme yapan Demirören, bu işi resmiyete dökmek için Bobo'yu bekliyor.

Tek engel Bobo

Brezilyalı golcünümüzün kendisini isteyen Yunan ve Ukrayna takımlarından birine gitmesi halinde Saha'ya imza attırılacak. Everton tarafından serbest bırakılan ve bonservisi elinde olan Saha, Türkiye'ye gelmeye sıcak baktığını ve tüm şartlarının kabul edilmesi halinde takımımızda forma giyebileceğini söyledi. Bobo krizinin ise hafta sonuna kadar bir sonuca varması bekleniyor.

Başkanımız Demirören ve yöneticilerin bu transfer harekatı teknik direktörümüz Mustafa Denizli'nin de yüzünü güldürdü. Yeni sezonda Şampiyonlar Ligi'nde flaş sonuçlara imza atmak istediklerini kaydeden Denizli ile görüşen genel sekreter Kenan Öner, Saha müjdesini verdi.

Tecrübeli çalıştırıcının ise "Saha bize büyük güç katar" dediği öğrenildi. Yönetimimiz, prensip anlaşmasına vardığı Saha transferinde pürüz yaşaması halinde ise rotayı Wolfsburg'un Brezilyalı golcüsü Grafite'ye çevirecek. Bu oyuncu için de menajerler aracılığıyla nabız yoklanıyor.

LOUIS SAHA KİMDİR?

ADI: Louis Laurent Saha

ÜLKESİ: Fransa

DOĞUM TARİHİ: 08.08.1978

BOYU: 1.81 cm

MEVKİİ: Forvet

DEĞERİ: 7.5 milyon Euro

OYNADIĞI TAKIMLAR: Metz (Fransa), Newcastle United (kiralık), Fulham, Manchester United, Everton (İngiltere)

MİLLİLİK: 18 maç - 4 gol

kaynak: karakartal.com
    çǿκ کε√díκ طę ∂ط í !

ROCK. Avatar van BuketK.
    Status
    Geslacht
    Vrouw
    Reacties
    7.676
    Siyahbeyaz.
    Car car car car

Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    20.099

‘Topuz köle gibi satıldı’

Beşiktaş Yönetimi, Mehmet Topuz transferi ile ilgili geniş bir metin yayınladı, ağır ifadeler kullandı. Bu yorumlardan hem Kayserispor hem de Fenerbahçe nasibini aldı.

Beşiktaş Kulübü, Fenerbahçe’ye imzayı atan Mehmet Topuz’un transferi hakkında detaylı bir metin yayınladı. Kulübün internet sitesindeki yazıda zaman zaman çok ağır ifadelerin kullanılması dikkat çekti. İşte öne çıkan bölümler: “Mehmet Topuz, Beşiktaş formasını zorlama ve baskı olmadan, kendi isteğiyle giymiştir. Tüm bu süreçte etik kurallara bağlı davrandığını, FIFA kurallarına göre hareket ettiğini söyleyenlerin ifadesi gerçek dışıdır. FIFA, futbolcunun isteğini birinci planda tutmaktadır. Oysa Kayserispor ve Fenerbahçe Kulübü, Mehmet Topuz’a bir eşya, bir mal gibi bakmış ve ne acı ki transferi de bu şekilde gerçekleştirmişlerdir. Fenerbahçe Kulübü bu transferde yeni bir model uygulandığını ifade etmişti. Ancak Fenerbahçe Kulübü yanılmaktadır. Bu transferde uygulanan model, dünyadan yaklaşık 200 yıl önce silinen kölelik modelidir. Fenerbahçe Kulübü, futbolcunun kararına ve gönlündeki takıma saygı göstermiş olsaydı, asıl o zaman saygı duyulacak bir davranış sergilemiş olacaktı...”

‘Başarılar dileriz’
    “Kendi ifadesiyle, gönlünde Beşiktaş varken, sırtında başka bir takımın forması olan Topuz’a, futbol yaşantısında başarılar diler, Türk futboluna faydalı olmasını dileriz. Bu açıklamayla konuyu kapattığımızı, bu tür tali konularla uğraşmadığımızı, bileğimizin hakkıyla kazandığımız, tüm ülkenin ’Helal olsun’ ve ’Tertemiz’ diye yorumladığı çifte şampiyonluğumuzun coşkusunu camiamızla ve taraftarlarımızla birlikte yaşadığımızı, kamuoyunun bilgilerine sunarız.”

Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    20.099

Yabancılara uygun kulüp bulunamadı

Geçtiğimiz sezonu şampiyon olarak tamamlayan Beşiktaş, kadrosundaki yabancı oyunculara gelen teklifleri beğenmedi...

Geçtiğimiz sezonu şampiyon olarak tamamlayan Beşiktaş, kadrosundaki yabancı oyunculara gelen teklifleri beğenmedi... Özelikle Siyah-Beyazlılar’ın şampiyonluğunda attığı gollerle kilit isim olarak önplana çıkan Bobo ve Delgado için bir türlü istediği fiyatı bulamayan Beşiktaş, aynı sorunu Gordon ve Zapotocny’de de yaşıyor. Özellikle gitmek isteyen oyuncuları elde tutmak istemeyen ve bunlardan para kazanmak amacında olan Kara Kartal, bu konuda menacerlere verdiği geniş yetkilerden de bir sonuç alamadı. Öte yandan Brezilyalı golcü Bobo için, henüz resmi bir teklif de yok.

Kaynak:
    Fanatik

Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    20.099

Delgado piyangosu

Arjantinli futbolcuyu elinden çıkarmak isteyen Beşiktaş´a, Almanya´dan müjdeli haber geldi. Diego´yu Juventus´a gönderen Werder Bremen, bu boşluğu Delgado´yla doldurmayı planlıyor

Basel’den büyük bir bonservis bedeli karşılığında transfer edilip, büyük umutlarla 10 numaralı forma teslim edilen Matias Delgado, 3 sezondur formasını giydiği Beşiktaş’ta bir türlü bekleneni verememişti. İki kupada şampiyonluğa ulaşan Beşiktaş, son gelişmelerin ardandan, sürekli sakatlıklar yaşayan Arjantinli futbolcuyu transfer listesine koymuştu. Teknik direktör Mustafa Denizli’nin de, “İyi bir teklif gelirse, gönderebiliriz” dediği Matias Delgado için beklenen haber Almanya’dan geldi.

Kartal onay verdi
    10 numarası Diego’yu Juventus’a kaptıran Werder Bremen’in bu boşluğu Matias Delgado’yla doldurmak istediği ve menacerler aracılığıyla nabız yokladığı kaydedildi. Bremen’in durumunu sorduğu Delgado için, Beşiktaş da yeşil ışık yaktı ve oyuncunun satılabileceği belirtildi. Yeşil-Beyazlı kulübün resmi teklifini beklemeye geçen yönetim, bu futbolcuyu elden çıkaracak. Alınacak bonservis bedelinin yanı sıra, Delgado’nun yıllık 2.1 milyon Euro’luk ödemesinden de kurtulacak olan Beşiktaş Yönetimi, finansal açıdan rahatlayacak. Her fırsatta Beşiktaş’ta kalmak istediğini dile getiren Matias Delgado’nun ise, Werder Bremen’in teklifine sıcak baktığı ve futbol yaşamını Almanya’da sürdürebileceği bildirildi. Bu sezon ligin son 4 haftasında formasından uzak kalan Delgado, sakatlığı nedeniyle İzmir’deki Fortis Türkiye Kupası Finali’nde de görev yapamamıştı. Tüm kritik maçlarda takım arkadaşlarını yalnız bırakan Arjantinli, istenirse kaptanlık pazubandını bırakabileceğini belirtmişti.

Bookmarks

Berichtregels