+ Reageer op onderwerp
Pagina 3 van 919 EersteEerste 1 2 3 4 5 8 13 23 ... LaatsteLaatste
Resultaten 31 tot 45 van 13778
    ultrAslan! Avatar van N*RD
    Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    5.390
    yok beee
    .

.

2. -->
    Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    5.390
    http://www.youtube.com/watch?v=Xpd8LuthecU

Ne kadar baksamda doyamiyorum..
    .

.

TrabzonManiak 61-46 Avatar van TrabzonManiak
    Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    2.665
    Fenermaniak helal olsun yani

dat je mensen kan laten flippen zonder dan maar ook iets gedaan te hebben
    No Pain

Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    5.390
    Burda flippen yapan kim oluyor?!
    .

.

Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    5.390
    Bugun futbolcumuz Sasa Ilic'in yasgunu oldugunu goruyorum.. Kendisini yasgununu kutlarim & Galatasarayimizla beraber kendisine daha cok basarilar diliyorum..
    .

.

Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    5.390
    Kaynak: Galatasaray Dergisi Ocak 2007

2007 BİZİM YILIMIZ OLACAK...

Sevgili Galatasaraylılar,

Her yılın sonunda, geride bırakılan 365 günün muhasebesini çıkarmak ve bu noktadan hareketle geleceğe yönelik bir değerlendirme yapmak adettendir. Bu bağlamda ben de Galatasaray Spor Kulübü'nün başkanı olarak 2006 yılının kısaca da olsa bir değerlendirmesini yapmak istiyorum.

2005-2006 sezonunda hepimizin büyük bir coşkuyla yaşadığı üzere Turkcell Süper Lig şampiyonluğunu 16. kez kazanma başarısını gösterdik. Bu şampiyonluk, Galatasaraylılık ruhunu sahaya yansıttığımız takdirde neleri başarabileceğimizin somut bir göstergesi olarak karşımızda duruyor. 2006-2007 sezonunun ilk yarısını liderin yedi puan arkasında tamamladık. Ancak geçen sezondaki anlayış ve ruhla mücadeleyi sürdürürsek aynı başarıyı bu sezon da tekrarlayacağımıza yürekten inanıyoruz.

Galatasararaylı taraftarların da, her zaman olduğu gibi takımımıza tam destek olmaları halinde başaramayacağımız hiçbir iş, aşamayacağımız hiçbir engel ve ulaşamayacağımız hiçbir zirve olmadığını düşünüyoruz. Galatasaray bu sezonu da şampiyon olarak tamamlayacaktır. Yeter ki, önce bizler buna inanalım.

Sevgili Galatasaraylılar,

Günümüz endüstriyel futbol gerçeği ışığında yaşananlara baktığımızda spor kulüplerinin geçmiş dönemlerdeki yapılarıyla bu mücadeleyi sürdürebilmelerinin artık imkansız hale geldiğini görmekteyiz. Hem kendi ülkesinde, hem de uluslararası arenada başarılı olmak isteyen kulüplerin yapısal bir dönüşümü hayata geçirmeleri ve kendilerini günün koşullarına uyarlamaları gerekiyor.

Bu bağlamda bugüne değin büyük sıkıntılara ve eleştirilere göğüs gererek yürüttüğümüz çalışmalarımızın tümü, bu dönüşümü hayata geçirmek içindi. Şu an itibarıyla çabalarımızın meyvelerini toplama noktasına gelmiş bulunuyoruz. Seyrantepe'deki stat projesi, Riva arazisinin değerlendirilmesi, şirketlerimizin yeniden yapılandırılması ve mali disiplinin sağlanması, müze projesi bunlardan sadece birkaç tanesini oluşturuyor.

2007 yılı biz Galatasaraylılar için hayati bir önem arz ediyor. Çünkü bu yıl, değişimi başarıyla gerçekleştirmiş ve yapısal dönüşümü hayata geçirmiş bir Galatasaray'ın yılı olacak. Elbette 2007, sportif anlamdaki büyük başarıların yeniden kazanılmaya başlandığı ve bu başarılı yapının kurumsal bir kimliğe kavuşturulduğu yıl da olacak.

Yeni yılınızı ve Kurban Bayramınız’ı en içten dileklerimle kutluyorum.

Sevgi ve dostlukla;

Özhan Canaydın
    Galatasaray Spor Kulübü Başkanı
    .

.

blmpp
    Status
    Geslacht
    Vrouw
    Reacties
    20.606
    Biz Türkler, bütün tarihimiz boyunca hürriyet ve istiklâle timsal olmuş bir milletiz.

- Ð // Avatar van d_style
    Status
    Geslacht
    Vrouw
    Reacties
    1.105
    Koyu Besiktasli olmama ragmen Galatasaraynan gurur duyuyorum.
    Çok süper bir takim! Kesinlikle bir rakip olarak görmüyorum, adamlar bazi konularda evet bizi astilar, gerçektende Besiktastan iyiler Türkiyenin SIMDIKI 1numarasilar! Ama eskidende biz iyidik, bizim zamanimiz geçti, yaslandik
    Ne diyebilirizki gerçekleri asla inkar etmem, gerçek su ki su anda türkiyedeki en iyi takim Galatasaraydir! InsAllah eski Besiktas geri döner ve biz en iyisi oluruz ama ozamana kadar en iyi Galatasaraydir tabi ki baska takim çikmassa Neyse Gsyi çok övdüm

yinede ölümüne BJK diyom
    Ayağına serdim yar umutları
    Yaşanmadan tükettin yarınları
    Çek silahı vur bitir acıları
    Sende kaldı yüreğim
    Sende soldu yüreğim

Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    5.390
    Citaat Geplaatst door d_style Bekijk reactie
    Koyu Besiktasli olmama ragmen Galatasaraynan gurur duyuyorum.
    Çok süper bir takim! Kesinlikle bir rakip olarak görmüyorum, adamlar bazi konularda evet bizi astilar, gerçektende Besiktastan iyiler Türkiyenin SIMDIKI 1numarasilar! Ama eskidende biz iyidik, bizim zamanimiz geçti, yaslandik
    Ne diyebilirizki gerçekleri asla inkar etmem, gerçek su ki su anda türkiyedeki en iyi takim Galatasaraydir! InsAllah eski Besiktas geri döner ve biz en iyisi oluruz ama ozamana kadar en iyi Galatasaraydir tabi ki baska takim çikmassa Neyse Gsyi çok övdüm

yinede ölümüne BJK diyom
    Allah razi olsun senden..
    .

.

Status
    Geslacht
    Vrouw
    Reacties
    1.105
    Citaat Geplaatst door N*RD Bekijk reactie
    Allah razi olsun senden..
    Gerçeklerden kaçilmaz, ben sadece gerçekleri söyedim

Sendende beklerim
    Hersey karsilikli
    Sende kaldı yüreğim
    Sende soldu yüreğim

Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    5.390
    Gerçeklerden kaçilmaz, ben sadece gerçekleri söyedim

Sendende beklerim
    Hersey karsilikli
    Dedigin dogru, ama gerceklerden kacmak isteyenlerde var tabi..

Bakiyorumda bendende bir beklentin var, ben dogrusunu istersen BJK tarihini fazla incelemedim.. yani bu konuda birsey demek istemiyorum ama kuskusuz butun takimlarin gecmisininde yaptiklari hatalar vardir.. yani biz temizis siz degilsiniz diye bir kaide kullanmak dogru degildir.. buda benim senin beklentine cevap'im..
    .

.

Status
    Geslacht
    Vrouw
    Reacties
    1.105
    Dedigin dogru, ama gerceklerden kacmak isteyenlerde var tabi..

Bakiyorumda bendende bir beklentin var, ben dogrusunu istersen BJK tarihini fazla incelemedim.. yani bu konuda birsey demek istemiyorum ama kuskusuz butun takimlarin gecmisininde yaptiklari hatalar vardir.. yani biz temizis siz degilsiniz diye bir kaide kullanmak dogru degildir.. buda benim senin beklentine cevap'im..
    Bende bilmem fazla zaten Gsnin tarihini, maar hep het ook over NU.
    NU is Galatasaray gewoon nummer1 van Turkije. Inkar edemem ben bunu, inkar edince noluyorki? Je zet je takim en je zelf alleen maar voorschut
    Evet orasi dogru her takim hata yapmistir, ama benim bildigim kadar Besiktas iyi bir klüptür ilkleri çok fazladir, tabiki diger takimlari bilemem, onlarinda iyi yönleri vardir. Ama tartisacak bisey yok simdilik Türkiyenin en iyi takimi GS! Çok eskiden bizdik, geçenlerdede FBydi aam SIMDI GALATASARAYDIR tartisma istemem
    Sende kaldı yüreğim
    Sende soldu yüreğim

Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    5.390
    Bende bilmem fazla zaten Gsnin tarihini, maar hep het ook over NU.
    NU is Galatasaray gewoon nummer1 van Turkije. Inkar edemem ben bunu, inkar edince noluyorki? Je zet je takim en je zelf alleen maar voorschut
    Evet orasi dogru her takim hata yapmistir, ama benim bildigim kadar Besiktas iyi bir klüptür ilkleri çok fazladir, tabiki diger takimlari bilemem, onlarinda iyi yönleri vardir. Ama tartisacak bisey yok simdilik Türkiyenin en iyi takimi GS! Çok eskiden bizdik, geçenlerdede FBydi aam SIMDI GALATASARAYDIR tartisma istemem
    '3 buyuk' bu soylenti bosuna yok.. Bu 3 takim Turkiyenin & buyuk takimlari.. Bildigim kadariyla bjk en cok spor dali olan takim Turkiyede, buda buyuklugunun bir gostergesidir.. yani demek istedigim bosuna '3 BUYUK' takim dememisler.. ama dedigin gibi su an & buyuk takim Galatasarayimiz turkiyede.. Her takiminda tabiki ILK'leri vardir ama bu takimin buyuklugunu gostermez.. GS ilk kez UEFA kupasini almistir.. ama gelicekte mesela bjk 3 sefer alirsa, bizim ilk almamizin anlami kalmaz.. ILK biz aldik diye gecinirsin ama o mazide kalmis birsey olur, onemli olan basariyi devam ettirmek..
    .

.

Status
    Geslacht
    Vrouw
    Reacties
    1.105
    '3 buyuk' bu soylenti bosuna yok.. Bu 3 takim Turkiyenin & buyuk takimlari.. Bildigim kadariyla bjk en cok spor dali olan takim Turkiyede, buda buyuklugunun bir gostergesidir.. yani demek istedigim bosuna '3 BUYUK' takim dememisler.. ama dedigin gibi su an & buyuk takim Galatasarayimiz turkiyede.. Her takiminda tabiki ILK'leri vardir ama bu takimin buyuklugunu gostermez.. GS ilk kez UEFA kupasini almistir.. ama gelicekte mesela bjk 3 sefer alirsa, bizim ilk almamizin anlami kalmaz.. ILK biz aldik diye gecinirsin ama o mazide kalmis birsey olur, onemli olan basariyi devam ettirmek..
    Çok çok çok çok ve çokk haklisin
    Zaten sinir oluyorum bi laf atsan Galatasaraya ama biz Ilk kez UEFA kupasini alan takimiz off singir oluyom singir ama katlanacagiz adamlar bikere cosmuslar durduramiyoz
    Birde böyle birsey var
    Armasinda Türkiye bayragi tasiyan tek takim biziz
    Buda bizim gururumuzdur!

Sende kaldı yüreğim
    Sende soldu yüreğim

**HoRoZ** Avatar van Ezow
    Status
    Geslacht
    Vrouw