+ Reageer op onderwerp
Pagina 1 van 3 1 2 3 LaatsteLaatste
Resultaten 1 tot 15 van 31
    Hzr. BlackDavit Avatar van BlackDavit
    Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    18.679

Kimdir bu Ercan Harmancı?

KONYA Milli Eğitim Müdürlüğü, Ayşe Kemal İnanç Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde görevli Felsefe öğretmeni Ercan Harmancı hakkında soruşturma başlattı. Ercan Harmancı spor yapan kız öğrencilere karşı sapık duygularını ortaya döküp rezil sözlerle de kendini savundu.

KONYA'da eşofman giyen kız öğrenciler için sapıkça duygular beslediğini itiraf eden Ayşe Kemal İnanç Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde görevli Felsefe öğretmeni Ercan Harmancı hakkında soruşturma başlatıldı. Ercan Harmancı 'din' maskesi altına saklamaya çalıştığı sapkın düşüncelerinin arkasında durduğunu duyurup özrü kabahatinden büyük bir açıklama yaptı.

KİMDİR BU ERCAN HARMANCI ? : Merkez Selçuklu ilçesi Sancak Mahallesi'ndeki Ayşe Kemal İnanç Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde görev yapan Felsefe öğretmeni 44 yaşındaki Ercan Harmancı, twitter hesabından beden eğitim derslerinde öğrencilerin eşofman giyerek zina yaptığını ileri süren mesajlar yayınladı. Harmancı'nın mesajları sosyal medyada tepki topladı.

Konu ile ilgili araştırma başlatan İl Milli Eğitim Müdürlüğü, öğretmen Harmancı hakkında soruşturma başlattı. Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri, ''Bir öğretmenimiz sosyal medya hesabından mesajlar yayınlamış. Konu bize ulaştıktan sonra Valiliğin izniyle öğretmen hakkında soruşturma başlattık. Soruşturmanın sonucuna göre öğretmen hakkında işlem başlatılacak.'' dedi.

BENİM ÇOK SAPIK DUYGULARIM VAR
    Öğretmen Harmancı'nın twitter hesabından yayınladığı tepki çeken mesajlar şöyle:

"Ya benim çok sapık duygularım var ya da şeytan onlara uğramıyor. Bir genç kızın vücut hatlarını gördükten sonra şeytan size üflemiyorsa ya erkekliğinizi ya da imanınızı kaybetmişsiniz demektir', 'Beden eğitimi değil, bedeni şeytana hazırlama eğitimi', 'Kız öğrencilerin giydiği eşofman onları çıplak yapar', 'Okullarda zina yapılmıyor mu? Evet, göz, kulak, dil ve el zinası yok diyen ya Muhammed aleyhisselam dininden haberi yok. Ya da bundan zevk alan zevkperestler',

OKULLARDA ZİNA İŞLİYORLAR

'Okulu sınıfı evi gibi, erkek öğretmeni dayısı gibi, abisi gibi gören öğrenciler ve onları yabancı bir kadın gibi görmeyen erkek öğretmenler okullarda zina işliyor dersem bu benim düşüncem değil Muhammed aleyhisselamın emri itiraz eden var mı', 'Beden eğitimi dersi veren, verirken gerçekten rahatsızlık duyan şerefli öğretmenler olduğu gibi şereften yoksun öğretmenlerde var. Buna sessiz kalanlar olarak biz de hesap vereceğiz.',

MALUM ŞAHSIN ALTINA

'Bir okulda soyunma odası diye bir yer varsa bu bize zillet olarak yeter', 'Mustafa Kemal'i seviyor musun diye öğretmenlere sorulsa kem küm diye cevap veren öğretmenden eğitimci olmaz. Oysa malum kişiyi sevmiyorum demek asla suç bile değilken o kadar sindirilmişiz', 'Okullarda değil hiçbir zaman malum şahsın altına Kuran konulmaz'. 'Öğretmen arkadaşlara bir hatırlatma Okullardaki akıllı tahtaların altına malum şahsın altına konulan Kuranı Kerim'den hesaba çekileceğiz korkmayın ve deyin ki akıllı tahtaların üstüne Kuran koymayın.

ÖĞRETMENİN KARŞISINDA KIVIRMAK ZİNADIR

'Bir beden eğitimi öğretmeninin karşısında vücut kıvrılıyorsa ne kadar olması önemli değil onun adı zinadır', 'Bugün beden eğitimi adıyla adet görmüş kızlara zorla ve müfredat gerekçeli zina yaptırılıyor bu hiçbir babanın da umurunda değil. Hemi de Müslüman baba. Niyet sorgulamıyorum İslam'ın sınırlarının dışında niyet aranmaz.'

SAPIK SÖZLERİNİN ARKASINDAYMIŞ
    Ercan Harmancı gelen tepkiler üzerine twitter hesabından kendisini eleştirenlere şu yanıtları verdi:

"Evet tekrar ediyorum beden eğitimi dersi seçmeli olmalıdır isteyen seçsin. Yarın ölünce hesap sorulacak bir konu için tartışmam. Bu bir inanç meselesi derim', 'Sosyal medyada paylaştığım tüm paylaşımlardan sevap bekliyorum karşılığı cennette. Suçu vız gelir. Medya ve iletişim uzmanı olarak da işin teknik tarafına hakimim, Sıkıntısı olan açıklamaya da tekzip talebi hakkına hakkını kullanabilir eleştiriye açığım hakaret suç."

2. -->
    Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    18.679
    Aklıma yıllar önce gittiğim "sohbet" geldi aklıma.

Bir numaralı vatan haini Bediuzzaman Said Nursinin pezevengin hayat "hikayesi" ve kitapları işleniyordu.
    bir zaman eskişehir hapishanesinin penceresinde oturmuştum

karşısında bulunan lise mektebinin büyük kızları onun avlusunda gülerek raks ederken, onları, o dünya cennetinde cehennem hûrileri hükmünde gördüm. fakat birden elli sene sonraki vaziyetleri bana göründü. onların gülmeleri elîm ağlamaları suretini aldı. ondan bu gelen hakikat inkişaf etti. yani, elli sene sonraki hallerini manevî ve hayalî bir sinema ile gördüm ki: o gülen altmış kızdan ellisi; kabirde azap çekiyorlar, toprak olmuşlar. ve on tanesi, yetmiş yaşında çirkinleşmiş, herkesin nazar-ı nefretini celbediyorlar. ben de onlara ağladım..."
    Bu kısımda 14/15 koca adamlar ve "hoca" vah vah diye sizlaniyordu. Bende duramadım "sizden yarından itibaren kız çocuklarınızı okuldan almanızı beklerim" dedim ve tabiki bütün gözler birden benim üzerimdeydi.

Premium Lid
    Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    470
    Adam yanlis bisey dememis ki. Bu pic yine kendince islamiyeti kotulemeye calisiyor. Imam hatib degilde normal bi okuldan ogretmen deseydi haberi buraya eklemezdi bile mubtezel pezevenk orospucocugu

Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    18.679
    Gerzek sapık sübyancı duygularının sebebini islam olduğunu ap açık açıklamış ama sende bunu anlayacak beyim nerde. Yoksa sende mi sübyancısın??

Sana osmanlıda pic kimlere denildiğini anlatsam piclikten gurur duyacak kadar cahilsin.

The only one Avatar van Beyefendi
    Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    6.504
    tebrik ederim, adamı dinden imandan soğuttun
    All my life!

Premium Lid
    Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    470
    Citaat Geplaatst door BlackDavit Bekijk reactie
    Gerzek sapık sübyancı duygularının sebebini islam olduğunu ap açık açıklamış ama sende bunu anlayacak beyim nerde. Yoksa sende mi sübyancısın??

Sana osmanlıda pic kimlere denildiğini anlatsam piclikten gurur duyacak kadar cahilsin.
    Ne demis lan pic? Atan subyanciydi ama dinsizdi. Nolcak simdi?

Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    18.679
    Citaat Geplaatst door SeRHaT61 Bekijk reactie
    Ne demis lan pic? Atan subyanciydi ama dinsizdi. Nolcak simdi?
    Sübyancı olduğuna ispatın varmı?
    Senin dinin varda ne boka yarıyor?? Dinin olsada olmasada şeref haysiyet yoksunusun. Ailenden aldigin terbiye ortada (bu güz yuman mod larada gecerli). Sen evlat olarak yetiştiren kim bilir nasıldır.

Premium Lid
    Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    470
    Sübyancı olduğuna ispatın varmı?
    Senin dinin varda ne boka yarıyor?? Dinin olsada olmasada şeref haysiyet yoksunusun. Ailenden aldigin terbiye ortada (bu güz yuman mod larada gecerli). Sen evlat olarak yetiştiren kim bilir nasıldır.
    Senin anani kerhanede yok fiyatina satarim pic akilli ol. Sen kendi bedbahtligina yan. Kendin hem dinsiz hem picsin atan pic. Yazik

Amateur Avatar van Averroes
    Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    74
    BlackDavit, Forumda baktimda hep Dine negatif yonlu paylasimlarin var? Siz herhangi bir Din e mensupmusunuz? Veyahut Din e karsi olumsuz davranislarinin arkasindaki hikmet nedir?

Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    18.679
    Citaat Geplaatst door SeRHaT61 Bekijk reactie
    Senin anani kerhanede yok fiyatina satarim pic akilli ol. Sen kendi bedbahtligina yan. Kendin hem dinsiz hem picsin atan pic. Yazik
    Suna bak sanki ailesiyle sofrada sohbet eder gibi hbbmda takılıyor.
    Bu seviyenle annenemi çektin yoksa babanamı??

Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    18.679
    Citaat Geplaatst door Averroes Bekijk reactie
    BlackDavit, Forumda baktimda hep Dine negatif yonlu paylasimlarin var? Siz herhangi bir Din e mensupmusunuz? Veyahut Din e karsi olumsuz davranislarinin arkasindaki hikmet nedir?
    Negatif?? İslamin görmek istemediğiniz tarafıyla karşılaşmaktan niye korkuyorsunuz? Bir yalan veya iftira varsa aksini iddaa edersiniz somut bilgilerle ve ispatla.

Bir laf vardır "Ya hatalarınla yüzleşir, ya da hatalarınla yüzsüzleşirsin. Cahil olmak ayrı, pislik olmak ayrıdır". Son kısmi serhat61 dingiline iyi uymuş değilmi

Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    74
    Negatif?? İslamin görmek istemediğiniz tarafıyla karşılaşmaktan niye korkuyorsunuz? Bir yalan veya iftira varsa aksini iddaa edersiniz somut bilgilerle ve ispatla.

Bir laf vardır "Ya hatalarınla yüzleşir, ya da hatalarınla yüzsüzleşirsin. Cahil olmak ayrı, pislik olmak ayrıdır". Son kısmi serhat61 dingiline iyi uymuş değilmi
    Tabii Musluman olmak zorunda degilsin. Iedereen mag het zelf weten. Maar ik merk bij sommigen ook de drang om hun ideeën aan anderen op te leggen.Sommigen worden bijvoorbeeld atheist en proberen iedereen atheist te maken. Ik weet niet of dat bij jou ook het geval is maar zo komt het wel over. Ik ben bijvoorbeeld geen Jood of christen maar ik ga hun ook niet proberen negatief in het daglicht te brengen omdat ik het oneens ben. Senin Islama katilmadigin yonler nelerdir mesela? Arastiran, genis fikirli bir insan olmaya calisan biri olarak beni ikna edebilecegini dusunuyormusun?

Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    18.679
    Citaat Geplaatst door Averroes Bekijk reactie
    Tabii Musluman olmak zorunda degilsin.
    Tabii Musluman olmak zorunda degilsin. Iedereen mag het zelf weten
    Nisa 4:89Arzu ettiler ki kendilerinin küfre saptıkları gibi siz de sapasınız da beraber olasınız. Bu sebeple, onlar Allah yolunda hicret edinceye kadar içlerinden dost edinmeyin. Eğer bundan yüz çevirirlerse onları yakalayın ve bulduğunuz yerde öldürün. Onlardan ne bir dost edinin, ne de bir yardımcı.

Maide 5:33Allah'a ve Resûlüne savaş açanların ve yeryüzünde bozgunculuk çıkarmaya çalışanların cezası; ancak öldürülmeleri, yahut asılmaları veya ellerinin ve ayaklarının çaprazlama kesilmesi, yahut o yerden sürülmeleridir. Bu cezalar onlar için dünyadaki bir rezilliktir. Ahirette de onlara büyük bir azap vardır.

Tevbe 9:29Kendilerine kitap verilenlerden Allah'a ve ahiret gününe iman etmeyen, Allah'ın ve Resûlünün haram kıldığını haram saymayan ve hak din İslam'ı din edinmeyen kimselerle, küçülerek (boyun eğerek) kendi elleriyle cizyeyi verinceye kadar savaşın.

Maar ik merk bij sommigen ook de drang om hun ideeën aan anderen op te leggen.Sommigen worden bijvoorbeeld atheist en proberen iedereen atheist te maken
    ENFÂL-39: Hiçbir fitne kalmayıncaya ve din, tamamıyla Allah'a münhasır oluncaya dek savaşın onlarla. Savaştan vazgeçerlerse şüphe yok ki Allah, onların yaptıklarını görür

Arastiran, genis fikirli bir insan olmaya calisan biri olarak beni ikna edebilecegini dusunuyormusun?[
    sorularının cevabını kurada bulabilirsin.

1dakikada aklıma gelenler bunlar. Sen sen ol inancina görüşlerinle ve eylemlerinle çelişkiye düşme.
    Sen bu soruların aynısını allaha sorabilirmisin?

Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    74
    Nisa 4:89Arzu ettiler ki kendilerinin küfre saptıkları gibi siz de sapasınız da beraber olasınız. Bu sebeple, onlar Allah yolunda hicret edinceye kadar içlerinden dost edinmeyin. Eğer bundan yüz çevirirlerse onları yakalayın ve bulduğunuz yerde öldürün. Onlardan ne bir dost edinin, ne de bir yardımcı.

Maide 5:33Allah'a ve Resûlüne savaş açanların ve yeryüzünde bozgunculuk çıkarmaya çalışanların cezası; ancak öldürülmeleri, yahut asılmaları veya ellerinin ve ayaklarının çaprazlama kesilmesi, yahut o yerden sürülmeleridir. Bu cezalar onlar için dünyadaki bir rezilliktir. Ahirette de onlara büyük bir azap vardır.

Tevbe 9:29Kendilerine kitap verilenlerden Allah'a ve ahiret gününe iman etmeyen, Allah'ın ve Resûlünün haram kıldığını haram saymayan ve hak din İslam'ı din edinmeyen kimselerle, küçülerek (boyun eğerek) kendi elleriyle cizyeyi verinceye kadar savaşın.

ENFÂL-39: Hiçbir fitne kalmayıncaya ve din, tamamıyla Allah'a münhasır oluncaya dek savaşın onlarla. Savaştan vazgeçerlerse şüphe yok ki Allah, onların yaptıklarını görür

sorularının cevabını kurada bulabilirsin.

1dakikada aklıma gelenler bunlar
    Tesekkur ederim. Heb je een theologie opleiding gevolgd? Zoja dan weet je dat er meerdere benaderingswijzen van de teksten zijn in alle theologische en juridische scholen.

Een voorbeeld: Isis sympathisanten pakken ook een vertaling van een vers en proberen hun zelf geconstrueerde methodiek toe te passen om jongeren te ronselen. Ze hebben alleen geen theologische achtergrond waardoor ze de mist in vallen en de nuance niet vinden. Voorbeeld: ze pakken verzen over Joden die in een context zijn en proberen antisemitisme aan te wakkeren. Terwijl er andere verzen zijn waarin staat dat we met Jodinnen mogen trouwen en dat hwt huwelijk draait om liefde. Dus enerzijds heb je verzen die negatief naar de Joden lijken anderzijds heb je verzen waarin staat dat ik met een Jodin mag trouwen en een vers dat het huwelijk om liefde draait (dus ook van mijn Joodse vrouw mag houden) Ik denk dat dit een belangrijke nuance is. Ik kan bijvoorbeeld met knip en plak de Islam als heel gewelddadig doen overkomen maar met de zelfde knip plak methode kan ik de Islam heel rooskleurig doen overkomen. Snap je? Die nuance is denk ik belangrijk en de bijbehorende wetenschappen ook.

Om mij te overtuigen heb je dus meer nodig dan knip plak want dat doen Isis ook alleen op een andere manier.

Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    18.679
    Sen şimdi kuramını inkar ediyorsun?
    Yoksa bilmediğim başka bir kuranmi var?

Tamamlayım senin için
    Doğru sadece hıristiyan yada yahudi olabilir ama o evlilik mekruhtur ve tabiki bazı saçma sapan şartlar var :-)
    ama bir kadın kafirle evlenemez çünkü o evlilik haramdır ve kadın otomatikmen kafir olur.

Bookmarks

Berichtregels