+ Reageer op onderwerp
Resultaten 1 tot 3 van 3
    Premium Lid Avatar van mercimek
    Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    7.612

Voetballer Burak Yılmaz rijdt Ferrari in brak na botsing en vlucht weg

De Turkse voetballer had gisteren avond een ongeluk gemaakt met zijn Ferrari na een avondje stappen. Na zijn aanrijding vluchtte de voetballer met met behulp van oude collega's Selçuk İnan en Olcan Adın. Het ongeluk gebeurde in de Turkse stad Istanbul toen de voetballer de controle over het stuur kwijtraakte en tegen een andere voertuig botste, hoogwaarschijnlijk had de voetballer alcohol ingenomen.

Kazayı yapan Yılmaz'a olay yerini terk etmekten 206 TL ceza kesilecek ancak, kaza sırasında alkollü olup olmadığı belirlenemeyecek. Uzmanlar bu durumda sigortanın hasarları karşılamayacağı görüşünde. Burak'ın kaza yaptığı Ferrari'nin Fatih Terim'in damadı Volkan Bahçekapılı'nın ortak olduğu galeriye ait olduğu ortaya çıktı.

BURAK YILMAZ'DAN AÇIKLAMA

Trabzonspor'un golcü futbolcusu Burak Yılmaz dün sabaha karşı İstanbul'da geçirdiği trafik kazasının ardından ilk resmi açıklamasını sosyal medya hesabı üzerinden yaptı. Burak Yılmaz, instagram hesabı üzerinden yaptığı açıklamada "Geçirmiş olduğum trafik kazasını herhangi bir yaralanmaya ve can kaybına neden olmaksızın atlattığım için şükrediyorum. Maddi hasarlı trafik kazası gereği tüm yasal işlemler tamamlandı. Geçmiş olsun dileklerini ileten ve benim için dua eden herkesten Allah razı olsun" dedi.

Öte yandan Burak Yılmaz'a kaza sonrası olay yerini terk etmekten 206 TL ceza verilmesi bekleniyor.

http://www.hurriyet.com.tr/son-dakik...cikti-40673682
    Laatst gewijzigd door mercimek: 11-12-2017 om 14:48
    soeppie ?

2. -->
    Fenerbahçe ♥ Avatar van Yasminee
    Status
    Geslacht
    Vrouw
    Reacties
    13.271
    Tam oynadigi kulübe yakisir hareket etmis, beyinsiz
    Bana 'seni seviyorum' yerine 'sari' dedigimde 'lacivert' de

The only one Avatar van Beyefendi
    Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    6.557
    Koskoca Türkiye Cumhuriyeti milli takımının forvetinde oynamış bir şahıs, hatta belki dahada oynuyordur, hiç yakıştıramadım, gençlere kötü örnek teşkil ediyor. Büyüklerin kötü örnek olmalarını, gençleri özendirmelerini de unutmamalıyız.

Ama bir taraftanda, o da bir insan, onunda sevgi, üzüntü, mutluluk, aşk, acı, sevinç, keder, nefret, coşku, hırs, öfke vs isimlerle tanımladığımız duyguları vardır.
    Ne güzel söylemiş Orhan Gencebay ağabeyimiz, hatasız kul olmaz diye.

Öte yandan Burak Yılmaz'a kaza sonrası olay yerini terk etmekten 206 TL ceza verilmesi bekleniyor.
    Ne diyeyim, başa gelen çekilir. Taksitlemi artık, hepsini bir keredemi **** **** ödeyecek artık o 206TL'yi. Buda ona ders olur ve umarız bir daha aynı hataya düşmez.
    All my life!

Bookmarks

Berichtregels