+ Reageer op onderwerp
Pagina 1 van 2 1 2 LaatsteLaatste
Resultaten 1 tot 15 van 22
    Premium Lid Avatar van mercimek
    Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    7.515

Bokser geeft wereldkampioenschap riem aan Turkse President

Syrische bokser Mahmut Ömerriat Manuel Charr werd wereldkampioen en gaf zijn riem aan Turkse President Erdogan.

"Ik weet heel goed hoe Erdogan Syrische vluchtelingen helpt. Ik ben dankbaar daarvoor."
    Laatst gewijzigd door mercimek: 27-11-2017 om 18:39
    soeppie ?

2. -->
    - pelgrim -
    Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    5.250
    -
    aerdogan^is^de^Man
    mooi^gebaar
    yasasin^kotuluk.
    [IMG][/IMG]

sosyalizm!
    Status
    Geslacht
    Vrouw
    Reacties
    14.765
    Ik weet heel goed hoe Erdogan Syrische vluchtelingen helpt. Ik ben dankbaar daarvoor.
    Syrische vluchtelingen zijn gewoon een nummertje voor de inkomstenbron vanuit de EU en niemand controleert dit.
    Kaç milyon veya milyar alındı bu insanlar için ve hâlâ sürünüyorlar. Türkiyede ilticacı kampına gidiniz, özellikle sınırda, ne demek istediğimi anliyacaksınız.
    Yaşa Mustafa Kemal paşa yaşa!

The only one Avatar van Beyefendi
    Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    6.194
    Citaat Geplaatst door Cesm-i_Siyahim Bekijk reactie
    Syrische vluchtelingen zijn gewoon een nummertje voor de inkomstenbron vanuit de EU en niemand controleert dit.
    Kaç milyon veya milyar alındı bu insanlar için ve hâlâ sürünüyorlar. Türkiyede ilticacı kampına gidiniz, özellikle sınırda, ne demek istediğimi anliyacaksınız.
    1.avrupa alsın o zaman bu insanları
    2. bence Türkiye kâr elde etmiyor bu insanları alarak, senin ifade ettiğin gibi. Türkiyenin cebindende gidiyor, avrupanın verdiği para yükü hafifletiyor.
    All my life!

Premium Lid Avatar van garib
    Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    218
    Citaat Geplaatst door Cesm-i_Siyahim Bekijk reactie
    Resmi veya gayri resmi gelir gider tablosu yapip bize sunarmisin.

Erdogan ve ailesinin ne kadar cebe indirdigini gormus oluruz.

tesekkurler
    Eger Senden Evvel Vadem Yeterse
    Bas Ucuma
    Garib Diye Yaz Hemi
    Yillar Boyu Çekme Benim Yasimi
    Mezarimi Bir Ücraya Kaz Emi

‘Subhanaka Allahumina wa bihamdika ash hadu an la ilaha illa ant. Istaghfiruka wa atubu ilaiyk.’

- pelgrim -
    Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    5.250

Thumbs up

^

kiz^orospuydu^diyorlar
    bakire^kiz^nasil^oroxspu^olurgider^ben^anlamadimgi tti

https://m.youtube.com/watch?v=LBbbPy0EkOU
    yasasin^kotuluk.
    [IMG][/IMG]

- pelgrim -
    Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    5.250
    Citaat Geplaatst door garib Bekijk reactie

tesekkurler

yilandan^korkmam^yalandan^korktugum^kadar
    benim^bu^aleme^aklim^ermiyor

Kayahan
    yasasin^kotuluk.
    [IMG][/IMG]

Hzr. BlackDavit Avatar van BlackDavit
    Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    18.631

tesekkurler
    Madem yoruma karşı muhalefetlik yapiyorsun ozaman resmi veya gayri resmi gelir gider tablosu yapip bize sunarmisin.

Hep sacma sapan sorular soruyorsun ama kendin her sorudan kuyruğunu sıkıştırıp kaciyorsun. Munafikligin son noktası sen olsa gerek.

Erdogan ve ailesinin mal varlığının helal şekilde elde edildiğini düşünen dilsiz seytandir.

Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    218
    Citaat Geplaatst door BlackDavit Bekijk reactie
    Madem yoruma karşı muhalefetlik yapiyorsun ozaman resmi veya gayri resmi gelir gider tablosu yapip bize sunarmisin.

Hep sacma sapan sorular soruyorsun ama kendin her sorudan kuyruğunu sıkıştırıp kaciyorsun. Munafikligin son noktası sen olsa gerek.

Erdogan ve ailesinin mal varlığının helal şekilde elde edildiğini düşünen dilsiz seytandir.
    Ne kadar alakasiz ve ahmakca yorum daha yazacaksin?

Bak soylenen soz su:

Burda iddia makaminda saz arkadasin cesmi oturmakta. Ve ahmaklar bilmez ama genel kabul goren usule gore oyledir ki iddia sahibi iddiasini ispatlamak zorundadir. Ortaya herhangi bir iddia sunmamis olan benim bir seyi ispatlamami istemek ancak akilsiz bir bastan cikabilir.

Hadi ikile!
    Bas Ucuma
    Garib Diye Yaz Hemi

‘Subhanaka Allahumina wa bihamdika ash hadu an la ilaha illa ant. Istaghfiruka wa atubu ilaiyk.’

Premium Lid Avatar van Mutlu
    Status
    Geslacht
    Vrouw
    Reacties
    375

tesekkurler
    Türkiye 40 milyar para harcadı. Avrupa 3 milyar söz verdi. Avrupa nın istediği şekilde harcama şartı var.

Batı kurban ve diğer bağışlar için yardımların ne menfaati olduğunu araştırıyor Afrika'da. Malum çıkarsız yardım olmaz.
    Mutlaka bir çıkarları vardır.

1 asielzoeker kost in Nederland 29000 rijksoverheid.nl. turkije ruim 2 miljoen asielzoekers. Dit is maar 58 miljard. Met 28 landen wordt 3 miljard beloofd. Buna rağmen çıkar gozetiyorlar.

Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    18.631
    Ne kadar alakasiz ve ahmakca yorum daha yazacaksin?

Bak soylenen soz su:

Burda iddia makaminda saz arkadasin cesmi oturmakta. Ve ahmaklar bilmez ama genel kabul goren usule gore oyledir ki iddia sahibi iddiasini ispatlamak zorundadir. Ortaya herhangi bir iddia sunmamis olan benim bir seyi ispatlamami istemek ancak akilsiz bir bastan cikabilir.

Hadi ikile!
    Sana göre zaten herşey alakasız ve ahmakça.
    Senin burda niyetin üyelere karşı muhalefet olmak. Kendini okadar kaptirmısınki sübyancıların ve tecavüzcülerin avukatlığını yapabilecek kadar asalık kişiliğe sahipsin(gerçi onlarla aynı zihniyete sahipsin).

Türkiyede ilticacı kampına gidiniz, özellikle sınırda, ne demek istediğimi anliyacaksınız.
    Demiş sen halen sırf muhalefetlik olsun diye alaycı soru yönetiyorsun. Aslında senin en büyük derdin muhalefetlik yapmak değil asıl amacın münafıklık ve tribünleri oynamak. Ama sorulara cevap vermeye gelince batan gemiden kaçan fare gibisin sonra başka bir tipide hiçbirşey olmamış gibi pişkin pişkin münafıklık yapmaya devam ediyorsun.

İnsanda biraz onur şeref haysiyet olur ama sende göremiyorum bunu. Demekki gökten inme sanılan zorbalıklar yetmiyormuş biraz insan olmayı dene belki biraz gelişirsin.

Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    218
    Citaat Geplaatst door BlackDavit Bekijk reactie
    Sana göre zaten herşey alakasız ve ahmakça.
    Senin burda niyetin üyelere karşı muhalefet olmak. Kendini okadar kaptirmısınki sübyancıların ve tecavüzcülerin avukatlığını yapabilecek kadar asalık kişiliğe sahipsin(gerçi onlarla aynı zihniyete sahipsin).

Demiş sen halen sırf muhalefetlik olsun diye alaycı soru yönetiyorsun. Aslında senin en büyük derdin muhalefetlik yapmak değil asıl amacın münafıklık ve tribünleri oynamak. Ama sorulara cevap vermeye gelince batan gemiden kaçan fare gibisin sonra başka bir tipide hiçbirşey olmamış gibi pişkin pişkin münafıklık yapmaya devam ediyorsun.

İnsanda biraz onur şeref haysiyet olur ama sende göremiyorum bunu. Demekki gökten inme sanılan zorbalıklar yetmiyormuş biraz insan olmayı dene belki biraz gelişirsin.
    Neye cevap verdin simdi?

iddia sahibi kim? Ispat ettimi iddiasini?
    Bas Ucuma
    Garib Diye Yaz Hemi

Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    18.631
    Neye cevap verdin simdi?

iddia sahibi kim? Ispat ettimi iddiasini?
    Muhasebeciye sormuşlar: “Bir daha dünyaya gelirsen hangi işi yapmak istersin?” “İmamlık” demiş. Nedenini sormuşlar “Mevzuat hep aynı, hiç değişmiyor.” demiş.

sosyalizm!
    Status
    Geslacht
    Vrouw
    Reacties
    14.765
    Citaat Geplaatst door Amak-i_Hayal Bekijk reactie

yilandan^korkmam^yalandan^korktugum^kadar
    benim^bu^aleme^aklim^ermiyor

Kayahan
    Lan yalandan korksan yalancıyı desteklemezsin. Dininiz imanınız yalan dolan.

Sanada piçtir diyorlar. Anası bellidebabasından haberimiz yoktur diyorlar.

sosyalizm!
    Status
    Geslacht
    Vrouw
    Reacties
    14.765

tesekkurler
    Erdoğan ve ailesinin ne kadar cebe indirdiğini kendi gözlerinle görsen bile görmedim duymadım bilmiyorum dersin. Ayrıca erdoğandan bahsetmedim. Türkiye erdoğan değil ve erdoğan Türkiye değildir. Gerçi gayrı meşru yandaşsın şaşırmadım.

Bookmarks

Berichtregels