+ Reageer op onderwerp
Pagina 1 van 2 1 2 LaatsteLaatste
Resultaten 1 tot 15 van 24
    Hzr. BlackDavit Avatar van BlackDavit
    Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    18.579

İslam bu olsa gerek, Yozgatta İsmailağa şeyhin sünnet derisini öptürdüler

2. -->
    Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    18.579
    Her fırsatta kendileri gibi sapık olmayanlara putperest yakıştırması yapanlar bu konu hakkında ne düşünüyor aceba.

Premium Lid
    Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    417
    Sayet haber dogruysa, bunun islamla ne alakasi var? Insanlarin yapmis olduklari sapikligi islama mal etmek ne kadar dogru? Acta bak islamin hangi kitabinda boyle bir eylem yaziyor.

Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    18.579
    İslamda cukunu öptüren 10larca şeyh/hoca var ve bu sapiklarin cukunu öpen 100binlerce gerizekalı müslümanla aynı gezegende nefes alıp veriyorum maalesef.

Her işine gelmeyeni "islamda böyle birşey yok" yada "islamin hangi kitabında yoziyor" diyerek inkar etmek kolay heleki islami bilmeyen bir kişi için daha kolay :-) zaten "islamin hangi kitabında yazıyor" demen nekadar bilgisiz oldugnu gösteriyor.

Premium Lid
    Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    417
    Lan gerizekali sende cukundeki kil kadar beyin yok. O olmayan beyninlede fazla buralarda surtme

Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    18.579
    Citaat Geplaatst door SeRHaT61 Bekijk reactie
    Lan gerizekali sende cukundeki kil kadar beyin yok. O olmayan beyninlede fazla buralarda surtme

Senin cukunde kilmi var? Benim bildiğim kil tassakda olur cukte değil. Sende zaten bir tuhaflık hissetmisdim.

Hem "kil kadar beyin yok"la ne demek istiyorsun anlamadim.
    Insanda 7tane beyin var ama o 7tane beyini 3lu grubada ayirabilirsin (grote, kleine en hersenstam. yani senin dediğine göre ya 7 veya 3kılın var yada killarin adedinden yola giderek yüzlerce beyinden bassediyorsun.

Olmayan beyinden bassediyorsun o nasıl oluyor?? Sende bile beyin var ama sen o beynini çok tasarruflu kullaniyorsun :)

Sana bir soru "islamin kactane kitabı var" :)

sosyalizm!
    Status
    Geslacht
    Vrouw
    Reacties
    14.691
    Hay çükünüz kopsun.
    Yaşa Mustafa Kemal paşa yaşa!

Premium Lid
    Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    417
    Citaat Geplaatst door BlackDavit Bekijk reactie
    Senin cukunde kilmi var? Benim bildiğim kil tassakda olur cukte değil. Sende zaten bir tuhaflık hissetmisdim.

Hem "kil kadar beyin yok"la ne demek istiyorsun anlamadim.
    Insanda 7tane beyin var ama o 7tane beyini 3lu grubada ayirabilirsin (grote, kleine en hersenstam. yani senin dediğine göre ya 7 veya 3kılın var yada killarin adedinden yola giderek yüzlerce beyinden bassediyorsun.

Olmayan beyinden bassediyorsun o nasıl oluyor?? Sende bile beyin var ama sen o beynini çok tasarruflu kullaniyorsun :)

Sana bir soru "islamin kactane kitabı var" :)
    Lan olm bi sktir git laf kalabaligi edip durma. Elif beyi ogren once sonra devam edelim.

Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    18.579
    Lan olm bi sktir git laf kalabaligi edip durma. Elif beyi ogren once sonra devam edelim.
    islami ve kuranı senden hatta burdaki birçok dindar talikandan daha iyi bildiğim kesin :-)
    hem ben senin gibi bilgisizce "islamin hangi kitabında yaziyor" diye saçma cümle kurmuyorum :-)
    islamin kaç kitabı var sorusuna cevap veremeyenin müslümanlığı sadece sünnetten ibarettir.

Ps: kuran veya islam arapçadan ibaret değildir, türkçeyi beceremiyorsun arapça senin neyine tabiki bilgiden yoksun ve cahil kalırsın sen :-)

Premium Lid
    Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    417
    Citaat Geplaatst door BlackDavit Bekijk reactie
    islami ve kuranı senden hatta burdaki birçok dindar talikandan daha iyi bildiğim kesin :-)
    hem ben senin gibi bilgisizce "islamin hangi kitabında yaziyor" diye saçma cümle kurmuyorum :-)
    islamin kaç kitabı var sorusuna cevap veremeyenin müslümanlığı sadece sünnetten ibarettir.

Ps: kuran veya islam arapçadan ibaret değildir, türkçeyi beceremiyorsun arapça senin neyine tabiki bilgiden yoksun ve cahil kalırsın sen :-)
    Bu soylediklerinden anlasiliyor ki islamiyetten hic birsey bilmiyorsun. Bari susta bundan sonra cehaletin fazla ortaya cikmasin.

Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    18.579
    Bu soylediklerinden anlasiliyor ki islamiyetten hic birsey bilmiyorsun. Bari susta bundan sonra cehaletin fazla ortaya cikmasin.
    Anlat bakim o anlattiklarima bakarak nerden hangi konuda anladin islami bilmedigimi?

(Bu soruya adam akilli cevablasin nargilemi camdam atacağım)

Ps:halen daha soruya cevap veremedin.

4ever... Avatar van i_still_pray
    Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    2.922
    Sabir ve Dua, gerisi sadece Ruya...

Premium Lid Avatar van garib
    Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    187

YALAN - İsmailağa Cemaati şeyhinin sünnet derisinin öptürüldüğü iddiası

İDDİA / Fotoğraf: Yozgat’ta İsmailağa Cemaati şeyhinin sünnet derisini öptürdüler.

YALAN

Sosyal medyada yer alan paylaşımlarda Yozgat’ta İsmailağa Cemaati şeyhinin sünnet derisinin insanlara öptürüldüğü iddia edildi.

Ancak iddia doğru değil. Fotoğraf, 2011 yılında Konya’nın Beyşehir ilçesinde Hz. Muhammed’in cam içinde korunan ve sakal-ı şerif olarak adlandırılan sakalına yapılan ziyaretler sırasında çekilmiş.
    Fotoğraf 2011’den, sakal-ı şerif ziyaretinden

Fotoğraf 2012 yılında yayınlanan haberlerde kullanılsa da 2011’de çekilen diğer fotoğraflarla karşılaştırıldığında 2011’den olduğunu söylemek mümkün.

2011 yılında, Beyşehir Cuma Camisi’nde sakal-ı şerif ziyaretleri sırasında çekilen başka bir fotoğraf. Fotoğrafın 29 Ağustos 2011’de çekildiği buradan kontrol edebilir. 2011 yılında Ramazan Bayramı’nın aynı tarihlerde olduğu da görülebiliyor.

Beyşehir İlçe Müftülüğü’nün ziyarete açtığı Hz. Muhammed’in kutsal emanetleri arasında kabul edilen sakal-ı şerifi Beyşehir Merkez Cuma Camisi’nde görmeye gelenlerin fotoğraflarından. Her sene Ramazan Bayramı öncesinde Beyşehir İlçe Müftülüğü tarafından düzenlenen sakal-ı şerif ziyaretleriyle ilgili İHA’nın 18 Ağustos 2012 tarihli haberine de ulaşmak mümkün.

İddiada yer alan fotoğraf ve 2011 yılında çekilen fotoğrafta caminin döşemelerinin ve yerdeki halının aynı olduğu görülebiliyor.

Yine farklı tarihlerde Beyşehir Cuma Camisi’nde sakal-ı şerif ziyaretlerinin başladığını gösteren haberlere ulaşılabiliyor.
    Eger Senden Evvel Vadem Yeterse
    Bas Ucuma
    Garib Diye Yaz Hemi
    Yillar Boyu Çekme Benim Yasimi
    Mezarimi Bir Ücraya Kaz Emi

‘Subhanaka Allahumina wa bihamdika ash hadu an la ilaha illa ant. Istaghfiruka wa atubu ilaiyk.’

Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    18.579
    Yalaniz batsın
    Dansöz gibi kiviriyorsunuz, yalan dolanla milleti kandirmak islamin bilmem kaçıncı şartından biri olsa gerek.

Sizi putperezler

Premium Lid Avatar van garib
    Status
    Geslacht
    Man
    Reacties
    187
    Size bir fıkra anlatayım.

“ bir gün ormanda eşekle tilki çimlerin otların yeşil mi kırmızı mı diye tartışılırlar.
    Eşek çimler kırmızı der,tilki de çimler yeşil der görmüyor musun der.
    Eşek inadında devam eder hayır çimler kırmızı der.
    Tilki gerçek ortada iken yeşil çime kırmızı diyen eşekle tartışmaya devam eder.
    Tartışma kavgaya dönüşür sonunda ormanlar kralı arslana sormaya karar verirler.
    Ormanlar kralı arslan eşek ve tilkiye neden tartışıp kavga ettiklerini sorar.
    Tilki kralım ben çime yeşil dedim eşek ise gerçek ortada iken inatla çime kırmızı dedi.
    Tartıştık kavga ettik.
    Eşekten şikayetçiyim der.
    Biraz düşünen ormanlar kralı arslan eşeği değil tilkiyi cezalandırır.
    Tilki neden diye sorduğunda, inkar edilemez bir gerçek ortada iken hala çime kırmızı diyen eşekle tartıştığın için der.
    Eşekle haklı olduğu halde tartıştığı için tilki ceza almıştır.”

Gerçekler ortada iken yalanı gerçek olarak kabul edip ısrar etmek eşeklik değil de nedir ya!
    Eger Senden Evvel Vadem Yeterse
    Bas Ucuma
    Garib Diye Yaz Hemi
    Yillar Boyu Çekme Benim Yasimi
    Mezarimi Bir Ücraya Kaz Emi

‘Subhanaka Allahumina wa bihamdika ash hadu an la ilaha illa ant. Istaghfiruka wa atubu ilaiyk.’

Bookmarks

Berichtregels