Bekijk op het forum:

Nevruz (Nevroz) bayraminiz kutlu olsun

Pagina's : 1 2 [3] 4 5

Lazanova
21-03-2010, 21:16

Hier dit bedoel ik nou. Waarom kan je verdomme niet Turks of op zijn minst een taal spreken die de Turken in Nederland kunnen verstaan? Als het kurban bayrami of seker bayrami is dan doe je je wensen toch ook niet in het Koerdisch waar Turken bij zijn? Waarom dan wel als het Nevruz is? Het is toch feest van IEDEREEN? Het gaat toch om ''halkarin kardesligi''? (Slogan wat Koerden net als papagijen hebben geleerd, maar niet weten wat het inhoudt) Ik moet toch kunnen begrijpen wat je hebt gezegd of niet soms? Of ben je een facistishe Koerd die meent dat Nevruz alleen maar Koerden aangaat? Kardes, hepsi serefsiz.. Ne yapabilirsin ki? Bunlar böyle, elbet bir gün Rabbimiz bunlara hak ettikleri cezalarini çektirecek. Yansinlar cehennem atesinde soysuzlar.

altai
21-03-2010, 21:44
Ergenekondan cikisimisin yildonumu kutu olsun irkdaslarim. ''Ergenekondan ciktik, Bortecine ularken''

CeReN
21-03-2010, 21:46
Hier dit bedoel ik nou. Waarom kan je verdomme niet Turks of op zijn minst een taal spreken die de Turken in Nederland kunnen verstaan? Als het kurban bayrami of seker bayrami is dan doe je je wensen toch ook niet in het Koerdisch waar Turken bij zijn? Waarom dan wel als het Nevruz is? Het is toch feest van IEDEREEN? Het gaat toch om ''halkarin kardesligi''? (Slogan wat Koerden net als papagijen hebben geleerd, maar niet weten wat het inhoudt) Ik moet toch kunnen begrijpen wat je hebt gezegd of niet soms? Jullie noemen Turken facisten, maar jullie zijn net zo goed facistisch en soms wel nog erger, maar dat kunnen jullie goed verbergen met ''halkarin kardesligi icin''. Ten eerste het is geen Nevruz maar NEWROZ. En ten 2e istedigim dilde kutlarim sonuçta anladin ya, neyi sorun ediyorsun met je bla verhaal?

altai
21-03-2010, 21:49
kurtler bayramimiza bile sahip cikiyorlar. KAZAKISTANDA NEVRUZ KUTLAMASI http://www.youtube.com/watch?v=8WejDeOAG8g

FatihPasha
21-03-2010, 22:07
Ten eerste het is geen Nevruz maar NEWROZ. En ten 2e istedigim dilde kutlarim sonuçta anladin ya, neyi sorun ediyorsun met je bla verhaal? Jij bent gewoon een van die vele Koerden die zielig/schijnheilig doen, ''halkarin kardesligi icin'' roepen en vervolgens zelf discrimineren. Zie: topic waar je neerbuigend doet over berbers.

CeReN
21-03-2010, 22:13
Jij bent gewoon een van die vele Koerden die zielig/schijnheilig doen, ''halkarin kardesligi icin'' roepen en vervolgens zelf discrimineren. Zie: topic waar je neerbuigend doet over berbers. Aaah o topicte sadece ben Kürt olarak göze çarptim tabiki sizler hiiiiç kötü bisey yazmadiniz! Konuyu baska yöne çekmeye ne merakli insanlarsiniz ya.. helal olsun:D Wil je nu een reputatie punt lieverd?

FatihPasha
21-03-2010, 22:25
Aaah o topicte sadece ben Kürt olarak göze çarptim tabiki sizler hiiiiç kötü bisey yazmadiniz! Konuyu baska yöne çekmeye ne merakli insanlarsiniz ya.. helal olsun:D Wil je nu een reputatie punt lieverd? Evet goze carpan sadece siz olursunuz. Nedenini acikladim zaten: halkarin kardesligi icin cagirir durursunuz, Turklere faso dersiniz ama ote yandan kendiniz irkcinin ta kendisisiniz. Tabi her Kurt icin gecerli degil bu. Ben bu iki yuzluluge deginmek istedim sadece, yoksa ben Kurtlugunuze, Kurtceye felan karsi degilim.

CeReN
21-03-2010, 22:28

evet goze carpan sadece siz olursunuz. Nedenini acikladim zaten: Halkarin kardesligi icin cagirir durursunuz, turklere faso dersiniz ama ote yandan kendiniz irkcinin ta kendisisiniz. Tabi her kurt icin gecerli degil bu. Ben bu iki yuzluluge deginmek istedim sadece, yoksa ben kurtlugunuze, kurtceye felan karsi degilim. (k)

Snake
21-03-2010, 22:44
Nevruz Türk bayramidir.. kürtler killi magra kiçlarindan uydurupta uydursunlar. Nevruz Bayrami her Türk ülkesinde kutlanir http://img406.imageshack.us/img406/9807/nevruz15dr2.jpg Turk bayrami ama Kürtçe ismi var? Hoe kan dat hahhahha? Van mij mag je het vieren samen met ons canim http://solodusunceler.files.wordpress.com/2009/03/newroz-1.jpg

m0nk
21-03-2010, 23:16
Tek tesellim gözlerindi Bakıp bakıp delirirdim Bana öyle yakındın ki Hep benimsin zannederdim Bırakıp gittin beni Yanarım için için Yaralı kuşlar gibi sensiz ben bir hiç’im Duman gözlüm yaktın beni

m0nk
21-03-2010, 23:17
Turk bayrami ama Kürtçe ismi var? Hoe kan dat hahhahha? Van mij mag je het vieren samen met ons canim http://solodusunceler.files.wordpress.com/2009/03/newroz-1.jpg Duman gözlüm yaktın beni Duman ettin acımadın ziyan ettin

contactgestoord
21-03-2010, 23:20
Nevruz bayraminiz kutlu olsun, bugünki senlige katilan oldumu DH'da?

Isadami
21-03-2010, 23:23
Bosuna sevinsinler.. Bu bayram bizim Turklerin bayrami irkdas. ! Bu bayram hepimizin.

Erzincanli
21-03-2010, 23:25
Hier dit bedoel ik nou. Waarom kan je verdomme niet Turks of op zijn minst een taal spreken die de Turken in Nederland kunnen verstaan? Als het kurban bayrami of seker bayrami is dan doe je je wensen toch ook niet in het Koerdisch waar Turken bij zijn? Waarom dan wel als het Nevruz is? Het is toch feest van IEDEREEN? Het gaat toch om ''halkarin kardesligi''? (Slogan wat Koerden net als papagijen hebben geleerd, maar niet weten wat het inhoudt) Ik moet toch kunnen begrijpen wat je hebt gezegd of niet soms? Jullie noemen Turken facisten, maar jullie zijn net zo goed facistisch en soms wel nog erger, maar dat kunnen jullie goed verbergen met ''halkarin kardesligi icin''. Wat verwacht je van een gewone gebruiker als zelfs een mod er aan mee doet.

Isadami
21-03-2010, 23:27

Ik had gehoord dat er bij rijswijk en arnhem feestjes waren voor Nevruz(Nevroz). Wie zijn er allemaal gegaan en hoe was het?

Pagina's : 1 2 [3] 4 5