Bekijk op het forum :

3 yaşındaki çocuğa işkence

Pagina's : [1] 2

cicimsin
24-05-2005, 19:52

3 yaşındaki çocuğa işkence Adana'da, çeşitli yerlerinde dövülme sonucu ağır yaralar alan, üzerinde sigara söndürülen 3 yaşındaki çocuk, polis ekiplerince bulundu. Emniyet Müdürlüğü yetkililerinden alınan bilgiye göre, Yeşilyuva Mahallesi'nde devriye gezen polis ekipleri, ağlama sesleri üzerine arama yaptıkları Yeşilyuva Parkı'nda darp edilerek, çıplak vaziyette bırakılmış 3 yaşlarında bir erkek çocuk buldu. Dövüldüğü belirlenen ve yüzüne aldığı darbeler nedeniyle gözleri kapanan, vücudunda morluklar ve sigara söndürüldüğüne dair izler bulunan çocuk, Adana Numune Hastanesi Çocuk Acil Servisi'ne kaldırıldı. İsminin “Galip” olduğunu söyleyen çocuk, acil serviste yapılan ilk müdahalenin ardından beyninde hasar bulunduğu gerekçesiyle, hastanenin Beyin Cerrahi Yoğun Bakım Ünitesi'ne kaldırıldı. Yetkililer, minik çocuğun sağlık kontrollerinde, üzerine alkol dökülerek yakılmak istendiğinin anlaşıldığını kaydettiler. Kol ve bacaklarında morluklar, sırt ve göğsünde sigara izleri bulunan çocuğun, kafasında kırıklar tespit edildiği ve uzun süredir şiddete maruz kaldığı kaydedildi. Saldırganlar tarafından tecavüz girişiminde bulunulduğu da tespit edilen küçük çocuğun, ailesinin Ankara'da yaşadığını, tanımadığı kişiler tarafından Adana'ya getirildiğini söylediği ifade edildi. Yetkililer, şuuru açık olmadığı için yeterli bilgi veremeyen çocuğun ailesi ile olayı gerçekleştiren kişi ya da kişilerin yakalanması için çalışmaların sürdürüldüğünü bildirdiler. http://www.hurriyetim.com.tr/displayimage/0,,194433,00.jpg Bron : Hurriyetim.com.tr Bu cocugu bu hale getiren insan degil yaa (angryy .. Allah bin turk belasini versin! Kucuk cocuktan ne istediler ya (killl( !!! Cok yazik.. bunu gorunce gozlerim doldu... Bu dunya nere gidiyor boyle.... Ne hale gelmis!

Harbikiz
24-05-2005, 20:08
bunu yapanlar insan mi yaa hic mi vicdanlari yok dit doe je toch niet. Cok yazik yaa

dogucan
24-05-2005, 20:09
yapanlarin canlari cehenneme en buyuk acilar icinde kivransinlar heb er gewoon geen woorden voor

cicimsin
24-05-2005, 20:13
Nee yok... Olsa bu sekile gelmezdi bu cocuk!! MEns hoe krijg je het over je hart om dat te doen... Ik begrijp het gewoon echt niet he..

DeliciQ
24-05-2005, 20:16

nekadar vijdansiz ya bu insanlar.. yani ellleri nasil variyor boyle bi seyi yapmaya.. yazik kucucuk cocugaya neler cekmis.. Allah onlara daha beterini yapsin ins..:(

cicimsin
24-05-2005, 20:18
nekadar vijdansiz ya bu insanlar.. yani ellleri nasil variyor boyle bi seyi yapmaya.. yazik kucucuk cocugaya neler cekmis.. Allah onlara daha beterini yapsin ins..:( AMIN!

YALNIZKURT66
24-05-2005, 20:27
serefsizler gucleri 3 yasindaki cocuklarami yetiyor

Harbikiz
24-05-2005, 20:39
serefsizler gucleri 3 yasindaki cocuklarami yetiyor valla yaa

RuzgarGulu
24-05-2005, 20:43
Ik heb hier geen woorden voor. O seylere hayvan desem, hayvanlara belediging olur... "sey"diyorum cunku baska diyecek bi kelime bulamiyorum... Yazik ya, hiç mi acimadilar. Bunlari aslinda vatandaslarin önüne atacaklar, bi görsün nasil oluyomus!!(angryy

cicimsin
24-05-2005, 20:47
Ik heb hier geen woorden voor. O seylere hayvan desem, hayvanlara belediging olur... "sey"diyorum cunku baska diyecek bi kelime bulamiyorum... Yazik ya, hiç mi acimadilar. Bunlari aslinda vatandaslarin önüne atacaklar, bi görsün nasil oluyomus!!(angryy Echt waar! Ya vatandasada vermesinler... bana versinler! Ben onlara oyle bir sey yaparimki... Bu yaptiklari yaninda hic kalir!

RuzgarGulu
24-05-2005, 21:20
Echt waar! Ya vatandasada vermesinler... bana versinler! Ben onlara oyle bir sey yaparimki... Bu yaptiklari yaninda hic kalir! Paylasin o zaman;) Bi yarisi sana, bi yarasi onlara... Saka makada, echt boyle seyleri duydugum zaman sarteller atiyo bende

TurKy_LadY
24-05-2005, 21:41
WeJ000www :| Ayipp Bee UtanSinlaar... hoe Kunnnen ze z0iestt doennn hic me vizdan yokk.. pfff ziellliiigg hoe laag kan je zijnn iemand van 3 jaar.... ik heb er geen w0rrden voorr.

ImoshMania
24-05-2005, 22:51
zo wreed heee!!!

YALNIZKURT66
24-05-2005, 23:50
DOGRU SANA VERSINLER IYICE BIR SOPA YE POLISTEN Echt waar! Ya vatandasada vermesinler... bana versinler! Ben onlara oyle bir sey yaparimki... Bu yaptiklari yaninda hic kalir!

RuzgarGulu
25-05-2005, 00:00

DOGRU SANA VERSINLER IYICE BIR SOPA YE POLISTEN Niye yesin? Scheelt weer een hoop werk voor de politie. Dünyada bi vicdansizdan daha kurtulmus olur...

Pagina's : [1] 2