Bekijk op het forum:

Arabische versie van Turkse liedjes..

Pagina's : [1] 2

eSsie
26-09-2009, 23:39
* Dan doen we het zo :fez: E40XbOQYEKE X7MIPpkSsdQ 7TpK2fRuXoI bYM6mY-Ponk eUwcIj1O2SA g-e6uRYBqk8 K3Ki8MpgxW8 Twth3V8lQig iMhQgMc3qUA K0nLxMI6u_4 lBh4eR5YGdw Gol8hwt8Tu8 Adnan Şenses- Ada Sahillerinde bekliyorum-Sabah Fahri - Qadduka Al Mayas Gökhan Özen- İnkar Etme-Rouwaida Attieh Sho Sahl El Haky Atiye Deniz- Salla-Mouhamad Hamaki Ahla Haga Fiki İzel -Acilen-Elissa Zaalan Serdar Ortaç- Sana Değmez-Rayan Albi Ma3ak Bengü- Müjde-Ziad Borji Min Albi W Rohi Gökhan Özen -Yaşın Tutmaz-Wael Kfoury Shou Sar Fatih Ürek -İnat-Wael Jassar Bahebbek Ya Omri- Gülşen-Of Of-Nelly Makdessi Ouf Ouf Serdar Ortaç -İsmi Lazım Değil-Wael Kfoury Kermal Oyounik Rober Hatemo -Senden Cok Var-Iwan Baki Zeynep Dizdar- Zehir Gibi-Janine D. Inta Ya Göksel -Bi Seni Konuşurum-Janine D. Etalaa Be Ghayri Sinan Özen -Vicdansızlar-Kamil Sawan Nawar Zeynep Dizdar -Vazgeç Gönül-Karol Sakr Sahart Eyouni Murat Başaran- Bir Öpücük Kesmez-Latifa Sabreen Ebru Gündeş- Çingenem-Latifa Tehwani İzel -Belli Mi Olur-Lella Alf Marra Ziynet Sali- Çikolata-May Hariri La Tnamou İzel -Gelişi Güzel Değil-Melissa Habibi Ertah Sezen Aksu- İstanbul İstanbul Olalı-Mohamed Fouad Tamenni Aleik Gökhan Özen- Civciv-Mohamed Fouad Tayeb Tayeb Ozan- Canıma Yetti-Myriam Faris Waheshni Eih Seden Gürel- Hadi Git-Najwa Karam Benoub Lara- İhanetin Bekçisi-Nancy Ajram Enta Eih Mustafa sandal- Yok Gerekçem-Pascale Machaalani Nour El Shams Mustafa Sandal- Gönlünü Gün Edeni -Amir Mounib Khadni Hawak Tarkan -Dudu-Amgad 3omar Lola Hawak Hakan Peker -Karam -Alaa Zalzali El Shakl El Helw Ajda Pekkan -Kim Ne Derse Desin Aşk İçin-Amr Diab El Lilla Dy Mustafa Sandal ft.Natalia Hatırla Beni-Amr Diab ft.Angela Dimitriou Eleos Rober Hatemo- Beyaz ve Sen-Amr Diab Rihet El Habayib Erkan Gönül- Güleryüz Yarası-Amr Diab Tamally Maak Serdar Ortaç -Canıma Minnet-Sandrine Al Rassi Majnouni Bihoba Günce- Koral Siyah-Shahenaz Kaman Kaman Göknur- Kime Ne-Sherine Boss Ba'ah İbrahim Tatlıses- Aramam-Wael Kfoury Bel Gharam İbrahim Tatlıses- Akdeniz Akşamları-Wael Kfoury Jayii Aa Bali Bendeniz- Zaman-Amal Hejazi Zaman Yeşim Salkım- Kavanoz Dipli Dünya-Amal Hijazi Rayah Balak Hakan Peker- Gel Otur Şöyle-Amr Diab Allah La Yehremni Mennak Uğur Arslan Adı Mehmet / Özgün Kandırman Lazım-Amr Diab Ana Mahma Kbert Soghayar Hakan Peker -Şifreni Çözdüm-Amr Diab Betkhabbi Leih Murat Başaran- Yetti Gari-Amr Diab El Aallem Allah Cenk Eren- Şuh Nefes-Amr Diab Khallina Neshoufak İzel- Bir Dilek Tut Benim İçin Ebru Gündeş- Hayatta Başarılar Diliyorum-Amr Diab Wahashtini Aşkın Nur Yengi -Yabani-Amr Diab We Yeloumouni Gökhan Özen -Kalsın-Amr Mostafa Yarit Alişan -İkimize Birden-Assi Al Hillani Sa'alou Ainayeh Davut Güloğlu- Ham Yaparım-Assi El Helani Bousa Khanjar Tarkan Kimdi / Emrah Ye Kürküm-Cheb Khaled Didi Bendeniz -Güzeller Güzeli-Cyrine Abdel Nour Ayish Bi Hayati Gülben Ergen -Uçacaksın-Cyrine Abdel Nour Ma Fiyi Shoufak Ebru Gündeş- Sensizim-Claudia Shamelli Byekfi Tghib Burcu Güneş Amaney-Diana Haddad Ammaneih İbrahim Tatlıses -Tabi Tabi-Diana Karazon Hobbak Kawini İbrahim Tatlıses- Tabi Tabi-Ehab Tawfik Habibi We Nour Einay Mustafa Sandal Herkes Mecbur-Elissa Fatet Seneen Gökhan Özen -Kader Utansın-Elissa A'ayshalak Zeynep Cassalini -Dokunma Bana-Elissa Ajmal Ihssas Mustafa Sandal -Farketmez-Elissa Bastannak Gülşen -Be Adam-Elissa Bedy Doob İzel- Dile Benden-Elissa Bein Il Ein Nihan Buz-Elissa Kermalak Aydan- Kaya Aşk Çıkmazı-Elissa Law Taarafou Tarkan -Kuzu Kuzu-Elissa Shou El Hal İbrahim Tatlıses- Usta-Fadel Shaker Allahou A'lam Hilal Cebeci -İnşallah / Mustafa Sandal Aşka Yürek Gerek-Fadel Shaker Dehket Al Donya Abidin -Boşuna / Serdar Ortaç Beni Unut-Fadel Shaker Ya Ghayeb Pamela- Ararım Seni Heryerde-Gharam Aha Ya Zeen Mustafa Sandal- Pazara Kadar-Ghassan ft.Salem El Mawla Ta'ala Arrab Serdar Ortaç -Sor-Hamada Helal Men Delwaati Tarkan- Şımarık-Hany Salama Shorum Borum Nalan- Adresi Biliyorsun-Pascale Machaalani Akhed Aqli Mustafa Sandal- Aya Bnezer-Rashed Selwan Ma Bansak Emrah- Kabul-Rayan Amali Kbir Alişan -Yalan Oldu-Rayan Haram A'leyk Özcan Deniz-Uyan-Rayan Wain Brooh Gülşen-Saz Mı Caz Mı-Elissa-Waynak Habıbı Serdar Ortaç-Dert Gecesi-Elissa-Ghalı Serdar Ortaç-Senin Ki-Elissa-Sa Alna Serdar Ortaç-Asrın Hatası-Elissa-Sahrnı Habıbı Sibel Can--Tövbeler Olsun-Ragheb Alama-Asef Habibty Murat Başaran-Hadi Sende Kudur-Ragheb Alama-Ya Hayaty Gülşen-Kış Yaşattın-Sherine-Ala Baly

SuperTurque
26-09-2009, 23:40
duydugumda oyle bi sinir oluyomkiiiiiiiiiiiii

HoTaRu
26-09-2009, 23:49
bence bu tur muzikleri cevirmekle araplar zaman kaybetmesinler :D

m0nk
26-09-2009, 23:56
Niiice, Işte kuzu kuzu geldim. Dilediğince kapandım dizlerine. Bu kez gururumu ateşe verdim. Yaktım da geldim. = Wana la ghayrak la ana mab7in La mabzun abadan ghayrak shi mara a7ib Wana albi ba3dak mab7ayatu da2 Abadan la law bitdal 7adi dal ma3i tib2a wi matfil Shu il 7al mayshoufak hada shu il 7al Volgens het refrein, alleen de tekst is zelf verzonnen.

eSsie
26-09-2009, 23:57
bence bu tur muzikleri cevirmekle araplar zaman kaybetmesinler :D Ehum ik moet je teleurstellen dat de meeste originele liedjes Arabisch afkomstig zijn.

Efsane66
27-09-2009, 00:02
Ehum ik moet je teleurstellen dat de meeste originele liedjes Arabisch afkomstig zijn. En ehum ik moet je teleurstellen dat je nog niet eens de links hebt bekeken, anders wist je dat de links niet werkten.

eSsie
27-09-2009, 00:05
En ehum ik moet je teleurstellen dat je nog niet eens de links hebt bekeken, anders wist je dat de links niet werkten. Ehum wat jammer nou gisteren deden ze het nog :D

Efsane66
27-09-2009, 00:09
Ehum wat jammer nou gisteren deden ze het nog :D het kan niet want je hebt copy paste gedaan:D en dat zorgt voor ... in je link o aldigin siteden rechstreeks kopiere yaparsan oyle olur hanimefendu

m0nk
27-09-2009, 00:19
Ehum, youtube ne güne duruyor?

TheBosphorus
27-09-2009, 00:20
ok.

eSsie
27-09-2009, 00:23
het kan niet want je hebt copy paste gedaan:D en dat zorgt voor ... in je link o aldigin siteden rechstreeks kopiere yaparsan oyle olur hanimefendu Omdat ik al die liedjes zelf heb bakmadim beyfendi, maargoed don't panic degistirdim.. :innocent:

Efsane66
27-09-2009, 00:25
Omdat ik al die liedjes zelf heb bakmadim beyfendi, maargoed don't panic degistirdim.. :innocent: yok hanimcik, gerekmezdi! yordum sizi affedeniz

Mervve
28-09-2009, 19:26
euhhmm nee.

eSsie
03-10-2009, 00:57
Neemi.? :innocent:

HoTaRu
03-10-2009, 01:12
benim tarz muzikler hic deyil tm ozaman turkler zaman kaybetmesinler boyle muziklari cevirmekle oldumu simdi hahhaha Allahim ya

Pagina's : [1] 2