Bekijk op het forum:

Dondurma yalamak - Muz yemek

Pagina's : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10

D_rya
29-01-2006, 23:52

slaat nergens op yoldan çikacak olan insan sahipliykende yoldan çikar sahipsizkende, Insanin içinde olduktan sonra sen istedigini yap o zaten yoldan çikar...

cicimsin
29-01-2006, 23:53
Bence burda hakli degilsin, Bir insan kendi iradesine sahip ise eger, ister erkek olsun, ister olmasin kendi dusuncelerini herzaman on plana cikartabilir, ve kendi istedigi gibi davranabilir. Bir kadin sokakta birsey yapmak istiyorsa kendi istegine gore yapar, baskalarinin dusuncesini hic aklina getirmesini gerekmez. Bu hayatta baskalarinin dusuncesi seni mutlu etmez, kendin hakkinda nasil dusunuyorsan oyle yasaman lazim. BRAVO :D :RRR

InF3RnO
slaat nergens op yoldan çikacak olan insan sahipliykende yoldan çikar sahipsizkende, Insanin içinde olduktan sonra sen istedigini yap o zaten yoldan çikar... precies wat ik bedoelde uit te legge maar dan kort verwoord:D

KaRaKaN
Ene kant vind ik het ook niet passend, ik zou er ook niet tegen kunnen als mijn vriendin op straat een ijsje zou eten. Wedden dat ik nu reacties op me krijg.

D_rya
29-01-2006, 23:55
Istememek yanlis degil,, baskasini görünce aklindan baska seyler geçirmek yanlis..

cicimsin
Ene kant vind ik het ook niet passend, ik zou er ook niet tegen kunnen als mijn vriendin op straat een ijsje zou eten. Wedden dat ik nu reacties op me krijg. jaa dat krijg je :D hoezooo niet ?? is dat zo raar dan .. dat een meisje ijsje aan het eten is?

Forumun_Delisi
Bence burda hakli degilsin, Bir insan kendi iradesine sahip ise eger, ister erkek olsun, ister olmasin kendi dusuncelerini herzaman on plana cikartabilir, ve kendi istedigi gibi davranabilir. Bir kadin sokakta birsey yapmak istiyorsa kendi istegine gore yapar, baskalarinin dusuncesini hic aklina getirmesini gerekmez. Bu hayatta baskalarinin dusuncesi seni mutlu etmez, kendin hakkinda nasil dusunuyorsan oyle yasaman lazim. Sahipsiz hersey mahvolur. Bir kadin yaradisildan bugüne hep yeri ''erkegin yanidir'' Ve bir insan istedigi kadar kendini kontrol etsin,karsisindakini nasil kontrol edecektir? Bir kadin egerki benim kapsama alamin içime giriyorsa,yani benim korumam gereken bir kadinda öyle istedigini giyinip,elinde dondurma gezemez.Gezdiren erkekleride ayiplarim. Íslamiyeti bu tarismaya katmamak için konuya hadisleri yazmiyorum.Ancak kadin-erkek iliskisinde benim kitabimda esitlik yoktur,Kadinin ve erkegin ayri görevleri vardir. Feministlik sadece lezbiyenlerin sapiklik fikirlerinin merkezidir.

InF3RnO

Ene kant vind ik het ook niet passend, ik zou er ook niet tegen kunnen als mijn vriendin op straat een ijsje zou eten. Wedden dat ik nu reacties op me krijg. valla verschilt de manier WAAROP natuurlijk, k bedoel als je vriendin slurpend staat te zuige op een waterijsje oke dan heb je gelijk. Maar als ze als een beschaafd mens normal ijsje zou eten waarom niet? is normale zaak vind ik..

KaRaKaN
29-01-2006, 23:56
jaa dat krijg je :D hoezooo niet ?? is dat zo raar dan .. dat een meisje ijsje aan het eten is?KISKANIRIM neden? Want je krijgt al die faces van doordenkende mannen die geen leven hebben naar jou vriendin gedraaid. KAN IK NIET TEGEN! evde otursun yesin geen probleem

KaRaKaN
29-01-2006, 23:57
valla verschilt de manier WAAROP natuurlijk, k bedoel als je vriendin slurpend staat te zuige op een waterijsje oke dan heb je gelijk. Maar als ze als een beschaafd mens normal ijsje zou eten waarom niet? is normale zaak vind ik..een ijs die smelt gaat moeilijk om beschaafd te eten

D_rya
29-01-2006, 23:57
Sahipsiz hersey mahvolur. Bir kadin yaradisildan bugüne hep yeri ''erkegin yanidir'' Ve bir insan istedigi kadar kendini kontrol etsin,karsisindakini nasil kontrol edecektir? Bir kadin egerki benim kapsama alamin içime giriyorsa,yani benim korumam gereken bir kadinda öyle istedigini giyinip,elinde dondurma gezemez.Gezdiren erkekleride ayiplarim. Íslamiyeti bu tarismaya katmamak için konuya hadisleri yazmiyorum.Ancak kadin-erkek iliskisinde benim kitabimda esitlik yoktur,Kadinin ve erkegin ayri görevleri vardir. Feministlik sadece lezbiyenlerin sapiklik fikirlerinin merkezidir. Böyle konusanlar later tam light oluyo ik bedoel het nier persoonlijk voor jou ama buyuk konusma zou ik zegge :D

cicimsin
29-01-2006, 23:58
valla verschilt de manier WAAROP natuurlijk, k bedoel als je vriendin slurpend staat te zuige op een waterijsje oke dan heb je gelijk. Maar als ze als een beschaafd mens normal ijsje zou eten waarom niet? is normale zaak vind ik.. haaayy aklinla bin yasa emi :D vallaahhh ... keske cogu erkekler senin gibi dusunse:D

Forumun_Delisi
Ene kant vind ik het ook niet passend, ik zou er ook niet tegen kunnen als mijn vriendin op straat een ijsje zou eten. Wedden dat ik nu reacties op me krijg. jij bent een dapper man,helal sana.Iste budur Türk erkegi. Ya serseriler yolda kiz gördümü bile sarkintilik ediyorlar,birde elinde bir dondurma yalarsa,artik gerisini sen düsün.

InF3RnO
Sahipsiz hersey mahvolur. Bir kadin yaradisildan bugüne hep yeri ''erkegin yanidir'' Ve bir insan istedigi kadar kendini kontrol etsin,karsisindakini nasil kontrol edecektir? Bir kadin egerki benim kapsama alamin içime giriyorsa,yani benim korumam gereken bir kadinda öyle istedigini giyinip,elinde dondurma gezemez.Gezdiren erkekleride ayiplarim. Íslamiyeti bu tarismaya katmamak için konuya hadisleri yazmiyorum.Ancak kadin-erkek iliskisinde benim kitabimda esitlik yoktur,Kadinin ve erkegin ayri görevleri vardir. Feministlik sadece lezbiyenlerin sapiklik fikirlerinin merkezidir. Valla herkezin dusuncesi ayridir, Zevkler ve fikirler tartisilsada herkezinki ayri kalir. Hayata baki$ açilar da degisiyor, bunlar tartisilsada birsey degistiremeyiz. Bir insanin nezaman neye kizdigini anca olunca fark edebilirsin. Ve oyle bir an gelebilir birsey degisir belki degismez orasini hic kimse bilemez. Ama soyle birsey varki, herkezede insan sozunu geciremez(yez)

KaRaKaN

haaayy aklinla bin yasa emi :D vallaahhh ... keske cogu erkekler senin gibi dusunse:D een ijs die smelt gaat moeilijk om beschaafd te eten

Pagina's : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10