Bekijk op het forum:

Alparslan Türkeş'in İhaneti ve kanıtı..

Pagina's : [1] 2

KÖK_BÖRÜ
11-04-2008, 12:40

Doğumundan ölümüne kadar dimdik ayakta durmasını beceremeyen bu kaypak türkeş'den ancak böyle bir hareket beklenirdi zaten. Çektiği acılara rağmen, inandığı davayı ve ırkdaşlarını gözünü kırpmadan satabilecek kadar karaktersiz ve bir o kadar da şuursuz birisi olduğu apaçık ortadadır. Bu çobanın arkasından giden koyunlar, acaba türkeşin gerçek yüzünü öğrendiklerinde hâlâ onun çizdiği yolda yürümeye devam edecekler mi? uLWdw5Yf4Qw

SariSazim
11-04-2008, 15:32
Turkes denen islam-sentezci, Ataturkun, Nihal Atsizin, Ziya Gokalpin Turkculugun arakasinda saklanip, anlamsiz ve mantiksiz bi idealojisini yaratirken (9 Isik) onun arkasindaki koyun surusu nasil kor kor pesinden gitti, sasiyorum. Ama baktikki, birsey beceremedi, Ulkuculuk genclerin sulanmis beyinlerinde yasiyor. Kulaklarina kupe takan, pantollarini asaga indiren genclerin idealojisi. Ulkuculuk denen birsey kalmadi millet, MHPyi goruyoruz, Amerikanci, Erdoganci oldu resmen, Basindan belliydi. MHPnin binaasi icin gaz elektrigi bile yoktu, ulku ocaklarinda para diye yalvaran hallerini unutmadik.

Original-R
11-04-2008, 17:17
Baska seylerle gelin artik, çok tartisildi/konusuldu.. Is niet leuk meer dames

KÖK_BÖRÜ
11-04-2008, 19:39
Baska seylerle gelin artik, çok tartisildi/konusuldu.. Is niet leuk meer dames GERÇEKLERI görene kadar devam edebilirmiyim ?

ekstazi
11-04-2008, 19:44
Ben bu konuda tarafsizim ama Alparslan Turkes sizden Ziya Gokalp'a daha yakin, Ziya Gokalp Turk-islam davasinin mujdecisiydi, tipki Enver Pasa gibi.

Tony
11-04-2008, 19:47
çok güzel paylasim !

KÖK_BÖRÜ
11-04-2008, 19:57
Ben bu konuda tarafsizim ama Alparslan Turkes sizden Ziya Gokalp'a daha yakin, Ziya Gokalp Turk-islam davasinin mujdecisiydi, tipki Enver Pasa gibi. Ziya Gökalp Türkçüydü, Enver Pasa Türkçülük için mücadele etmistir. Unutma ki: ülkücülerin Turani baska bizimki Baska.. Çok saçma aslinda, Turan Ülkünün Hayalini türkçüler baslatmistir..

ekstazi
11-04-2008, 20:00

Tamam, Turkcu olduklarini kabul ediyorum zaten. Fakat Ziya Gokalp Turk-islam sentezinin mujdecisiydi, bu bir. Ayrica Enver Pasa savasa gitmeden once yazdigi mektubunda Allah için cihat'a ciktigini arz etmisti.. bir irkci bunlari yazmaz.

KÖK_BÖRÜ
11-04-2008, 20:01
Tamam, Turkcu olduklarini kabul ediyorum zaten. Fakat Ziya Gokalp Turk-islam sentezinin mujdecisiydi, bu bir. Ayrica Enver Pasa savasa gitmeden once yazdigi mektubunda Allah için cihat'a ciktigini arz etmisti.. bir irkci bunlari yazmaz. Bende irkçilar demedim ki: Türkçüler dedim. BEN irkçiyim

ekstazi
11-04-2008, 20:03
Evet Turkculer tabi ki, Ataturk de Turkcuydu. Ama sunu demek istedim, okadar nefret ettiginiz Alparslan Turkes, Ziya Gokalp ve Enver Pasa'ya sizlerden daha yakindir..

KÖK_BÖRÜ
11-04-2008, 20:10
Evet Turkculer tabi ki, Ataturk de Turkcuydu. Ama sunu demek istedim, okadar nefret ettiginiz Alparslan Turkes, Ziya Gokalp ve Enver Pasa'ya sizlerden daha yakindir.. Ispat edebilirmisin bunu, alparslan türkes SÖZde milliyetçiydi.. Yahu su klibe baktin mi??? Bakmis olsaydin, bu lafi söylemezdin. Resmen SATTI Atsiz Atayi.. onun yaninda kürdü Türkün kardesi yapti.

Almila
12-04-2008, 18:10
Ziya Gokalp ve Enver pasa Ulkucu mulkucu degillerdi, ozamanlar Ulkuculuk de yoktu. Onlar Turkcuydu, dit weet iedereen, punt uit. Omdat Turkes hun ideen heeft gejat en zijn eigen krankzinnige ideen erbij heeft gedaan wil niet zeggen dat Ziya Gokalp en Enver pasa Ulkucu waren. Turkes Amerikan ajaniydi, punt.

FerhatBey
12-04-2008, 21:02
Ziya Gokalp ve Enver pasa Ulkucu mulkucu degillerdi, ozamanlar Ulkuculuk de yoktu. Onlar Turkcuydu, dit weet iedereen, punt uit. Omdat Turkes hun ideen heeft gejat en zijn eigen krankzinnige ideen erbij heeft gedaan wil niet zeggen dat Ziya Gokalp en Enver pasa Ulkucu waren. Turkes Amerikan ajaniydi, punt. Iedereen heeft goede en slechte eigenschappen, Wist je dat turkes Azeri turkler in oorlog met armenen Ulkucu Millitanlar had gestuurd om te helpen, hij probeerde altijd turken te helpen?? Zo heeft die nog veel meer gedaan Adam butun Turk dunyaya sahip cikiyordu :fez: Ve Biliyorum eskiden universitelerde catismalar vardi cok solcu, sagci gencler oldu. ona da cok uzuluyorum. maar er speelde in die tijd veel dingen achter de scherm in turkije, ook dat amerikaanse zooi maar ik denk niet dat Turkes een slechtwillend persoon was

Almila
12-04-2008, 21:07
Nee ik zeg ook niet dat die slecht was, maar ik ben tegen zijn Turk-Islam idealogie. Of je bent milliyetci, of je bent dinci, niet allebei in 1.. Ow laten we ook niet vergeten dat Turkes 1 van de grooste maffia's was, niet echt om trots op te zijn.

FerhatBey
12-04-2008, 21:27

Nee ik zeg ook niet dat die slecht was, maar ik ben tegen zijn Turk-Islam idealogie. Of je bent milliyetci, of je bent dinci, niet allebei in 1.. Ow laten we ook niet vergeten dat Turkes 1 van de grooste maffia's was, niet echt om trots op te zijn. bence dini ile politikayi karistirmayacan maar iedereen doet het....

Pagina's : [1] 2