Bekijk op het forum:

ZİNA’yı Suç Olmaktan Çıkartan Erdoğan; Ne diyorsun Sen?

aseyna66
20-05-2011, 09:33
ZİNA’yı Suç Olmaktan Çıkartan Erdoğan; Ne diyorsun Sen? Bu filmlerden hoşlanıyorsan, Domuzu kesimlik hayvan sınıfına sokan Erdoğan, camiyi kilise yapan Erdoğan… Sen ZİNA’yı suç olmaktan çıkarmadın mı? Şimdi niye siyasetçinin görüntülerinin peşinde koşuyorsun? Bu filmlerden hoşlanıyorsan, biraz da sizin cenaha gidelim: Bir AKP milletvekili bir devlet tesisine her gelişinde başka bir kadınla geldi. Madem meraklısın seyretmeye; gecenin 23’ünde gelip sabah erkenden tesisi terk eden vekilinin görüntülerini seyret biraz da. Şu eski bakanın var ya ? O’nun özel kaleminden çocuk peydahladığını bilmiyor musun sanki? Medyaya düşmesin diye karısından boşanmak yerine altına lüks bir araba çektiğini, bir de sus payı olarak iş yeri açtığını bilmiyor musun? Bilirsin ama işine gelmez. Pardooon, pardon... İmam nikahı vardı değil mi? Sizin cenah "imam nikahı" der, zinadan yırtar değil mi? Peki T.C. Kanunlarında böyle bir nikahın geçerliliği var mı recep Bey? Eşlik haklarından faydalanamayan kişi nasıl eş olur? Evlilikte aleniyet diye birşey biliyor musunuz siz. Bilmezsiniz. Önce de yazdığım gibi, siz İmam Hatip lisesinin "HATİP" kısmını okuyup, imam kısmını es geçmişsiniz. ÇITIR KIZLAR Bak Erdoğan; sana bazı ip uçları vereyim. Senin vekillerinin birçoğu ilk önce mecliste “sekreter” paylaştı. O dönem bunu da kendi ağızlarından duyduk. Karılarını bohça gibi kapatıp kendileri açık çıtır sevgili edindiler. Ankara’nın gecekondu mahallelerinden güzel, bakımlı, çıtır, yaşı küçük fakir kızlar buldular. O kızlara ev açtılar. Kızların anneleri de yanında olunca iyi kamufle oldu. Sizin "ZİNA" yı niye suç olmaktan çıkardığınız da böylece ortaya çıktı. Çünkü “imam nikahı” tezgahı ile dost tutamayacaklar, ZİNA suçu işlemiş olacaklardı. Gene senin bir vekilin meclis PTT’sinde çalışan bekar bir hanıma bir arkadaşı olduğu ve evlenmek istediğini söyledi. Bayana İstanbul’da yaşayan işadamı arkadaşı ile tanıştırmayı teklif eder. Kız da normal bir evlilik sandığı için “peki” der. İş adamı Ankara’ya gelince AKP’li vekil kızla adamı tanıştırır. Bir yerde otururlar. Adamın teklifi şudur: “Ben Ankara’ya sürekli geliyorum. Bir ev açmak istiyorum. Geldiğimde otelde kalmak yerine evde kalırım. Size ev açayım.” İş adamı zaten evlidir. Anladınız değil mi? Kızcağıza “metresim” ol diyor adam. Hem evi olacak, hem evde kendine hizmet edecek ve yatağını boş bırakmayacak bir metres… Cinselliğini ve fiziğini sömürebildiği... AKP peşinde koşan hatunlara; "Allah size de bir kuma kısmet etsin" dememiz mi lazım? Artık Sisi'yi hatırlayan var mı? Sisi milletin kaçamaklarını iyi bilen “ sadece kadınlarla değil, erkekle erkeğin ilişkisini de bilir” bir isimdir. Niye kulağı çekildi Tayyip Bey?… Bak Tayyip Bey; başkalarının kıçını seyretmeden önce kendi ekibinizin kıçınızı kapatacaksınız. “Mute” nikahı yapan yandaşlarınızın, sadece vekil olduğu sürece ev açtığı ÇITIRLARI, vekilliği bitince nasıl bırakıp gittiklerini öğrenmekle başlayın işe isterseniz. Yazık, bu seçimden sonra gene birçok çıtır ortada kalacak… Zahide UÇAR

cCc-
20-05-2011, 12:12
http://www.etikhaber.com/content/view/97936/49/ http://www.dailymotion.com/video/xismny_mhp-deki-kaset-depremi-bir-ay-oncesinden-stv-de_news

capanoglu
20-05-2011, 12:20
Ekseriya depremler ilahi bir ikazdır. Âlimler, (İki Z olunca üçüncü Z gelir) demişlerdir. Yani Zulüm ve Zina çoğalınca Zelzele olur. Hadis-i şeriflerde buyuruldu ki: (Zina yayılınca depremler çoğalır.) [Deylemi] (Günahlar açıktan işlenmeye başlanınca, iyi kötü herkes genel bir azaba maruz kalır.) [Taberani] Depremler kıyamet alametlerindendir. Buhari’deki hadis-i şerifte, (Depremler çoğalmadıkça kıyamet kopmaz) buyurulmuştur.

Nazir40
20-05-2011, 12:52
^klopt niet als je kijkt dan zie je dat ontwikkelde landen zoals Japan(niet moslim) amper last hebben van aardbevingen en andere minder ontwikkelde landen zoals Turkije en Iran daar hebben ze veel meer last van aardbevingen.

capanoglu
20-05-2011, 22:27
^klopt niet als je kijkt dan zie je dat ontwikkelde landen zoals Japan(niet moslim) amper last hebben van aardbevingen en andere minder ontwikkelde landen zoals Turkije en Iran daar hebben ze veel meer last van aardbevingen. Zelzele = felaket.. Su Hollandada ne felaketler var gormuyormusunuz?? (cocuk sapiklari, olumler, ceteler, uyusturucu bagimliligi vesayre vesayre) ne felaketler var başımızda... Depremde bedenler ölür... Şimdi ruhlar ölüyor.. (Size gelen her musibet, kendi ellerinizle işleyip kazandığınız günahlar yüzündendir. Bununla beraber Allah bir çoğunu da affeder, musibete uğratmaz.) [Şura 30] sadakAllahulazim

ademdede
20-05-2011, 23:10
Benim kafam karisti. 2004'te AKP zina'yi suc olarak kabul etmek istedi, ama asker, AB ve yargi baski yaparak bunu durdurdu. Zelfs op Nederlandse media zag ik heel veel artikelen erover. Zina Yine Suç Mu Oluyor? (2003) (http://www.turkhukuksitesi.com/showthread.php?t=2852) Turkije klem tussen overspel en Europa (2004) (http://vorige.nrc.nl/dossiers/uitbreiding_eu/eu_turkije/article1625860.ece/Turkije_klem_tussen_overspel_en_Europa) Zina ne zaman suctu ki?

Zafer_
20-05-2011, 23:29
Benim kafam karisti. 2004'te AKP zina'yi suc olarak kabul etmek istedi, ama asker, AB ve yargi baski yaparak bunu durdurdu. Zelfs op Nederlandse media zag ik heel veel artikelen erover. Zina Yine Suç Mu Oluyor? (2003) (http://www.turkhukuksitesi.com/showthread.php?t=2852) Turkije klem tussen overspel en Europa (2004) (http://vorige.nrc.nl/dossiers/uitbreiding_eu/eu_turkije/article1625860.ece/Turkije_klem_tussen_overspel_en_Europa) Zina ne zaman suctu ki? Bir taraf seviniyor, diğer taraf üzülüyor. Şimdi üzelen taraf konu açmış, sen sevilen tarafı suçluyorsun. AKP diyemiyorsun. Kesin AKP'lisin değil mi?

ademdede
21-05-2011, 00:03
Bir taraf seviniyor, diğer taraf üzülüyor. Şimdi üzelen taraf konu açmış, sen sevilen tarafı suçluyorsun. AKP diyemiyorsun. Kesin AKP'lisin değil mi? Garip muhakeme oldu. Ben "sevilen tarafi" nasil suclamisim? Ben sadece bir soru sordum. Daha bir kac yil once Erdogan zinayi suc yapiyor diye millet protesto ediyordu. Bir kac yil once Erdogan zina'yi ceza kanununa suc olarak koymasina engel oldular (zie mijn links, yani zina zaten suc degildi), simdi de zina sucmus, o ayni adam suc olmaktan cikarmis. Bende soruyorum, zaten suc olmayan sey nasil suc olmaktan cikti? Zina eskiden ceza kanunlarina gore suc olarak goruluyorsa, millet neden Erdogan'i o kadar cok protesto etti, tepki verdi, dunya basina bol bol yazdi. Zina suc olarak cikartilsaydi bunu dunya basini da gosterirdi.

Zafer_
21-05-2011, 00:05
Garip muhakeme oldu. Ben "sevilen tarafi" nasil suclamisim? Ben sadece bir soru sordum. Daha bir kac yil once Erdogan zinayi suc yapiyor diye millet protesto ediyordu. Bir kac yil once Erdogan zina'yi ceza kanununa suc olarak koymasina engel oldular (zie mijn links, yani zina zaten suc degildi), simdi de zina sucmus, o ayni adam suc olmaktan cikarmis. Bende soruyorum, zaten suc olmayan sey nasil suc olmaktan cikti? AB'yi gösterek suçu onlara atmak istedin. Diğerini bilmem, haklı olabilirsin

Nazir40
22-05-2011, 02:05
Zelzele = felaket.. Su Hollandada ne felaketler var gormuyormusunuz?? (cocuk sapiklari, olumler, ceteler, uyusturucu bagimliligi vesayre vesayre) ne felaketler var başımızda... Depremde bedenler ölür... Şimdi ruhlar ölüyor.. (Size gelen her musibet, kendi ellerinizle işleyip kazandığınız günahlar yüzündendir. Bununla beraber Allah bir çoğunu da affeder, musibete uğratmaz.) [Şura 30 sadakAllahulazim Ben ik niet met je eens want de moslims willen heel graag in nederland wonen.

capanoglu
23-05-2011, 12:24
ben ik niet met je eens want de moslims willen heel graag in nederland wonen. :s